Rom Epic rom ota güncelleme alan tek custom rom

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Arkadaşlar romu yükledim ama açılışta kullanıcı adı ve şifre istiyor bu ekranı nasıl geçebilirim? Kullanıcı adı kısmına sadece rakam yazabiliyorum.
[doublepost=1515528422,1515528376][/doublepost]Arkadaşlar romu yükledim ama açılışta kullanıcı adı ve şifre istiyor bu ekranı nasıl geçebilirim? Kullanıcı adı kısmına sadece rakam yazabiliyorum.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Arkadaşlar romu yükledim ama açılışta kullanıcı adı ve şifre istiyor bu ekranı nasıl geçebilirim? Kullanıcı adı kısmına sadece rakam yazabiliyorum.
[doublepost=1515528422,1515528376][/doublepost]Arkadaşlar romu yükledim ama açılışta kullanıcı adı ve şifre istiyor bu ekranı nasıl geçebilirim? Kullanıcı adı kısmına sadece rakam yazabiliyorum.
Daha önce mi hesabınız var mıydı? Vardı. Altta küçük yazı ile diğer yollar ile oturum açma seçeneği olmalı mail adresi ve şifrenizi girerek sorunu çözebilirsiniz

MI 5s Multirom Beta 7.12.28

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Daha önce mi hesabınız var mıydı? Vardı. Altta küçük yazı ile diğer yollar ile oturum açma seçeneği olmalı mail adresi ve şifrenizi girerek sorunu çözebilirsiniz

yok hocam öyle değil. O şekilde bir seçenek de yok orada zaten. Kullanıcı adı kısmına sadece rakam girebiliyorsun. Onayla yerine geçerlilik diye bir seçenek var ilk defa görüyorum bu ekranı

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
yok hocam öyle değil. O şekilde bir seçenek de yok orada zaten. Kullanıcı adı kısmına sadece rakam girebiliyorsun. Onayla yerine geçerlilik diye bir seçenek var ilk defa görüyorum bu ekranı
Anladım farklı bı rom flashlayın Multirom önerimdir pil konusunda iyi performans aldım

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Arkadaşlar bootloader unlock yaptım başarıyla, şimdi ben bu romu yüklemek için TWRP kurmam gerekiyor sanırım. onun haricinde bişey yapmam gerekiyormu? yani root işlemi falan? rootlamak istemiyorum telefonu zorda kalmadıkça.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Arkadaşlar bootloader unlock yaptım başarıyla, şimdi ben bu romu yüklemek için TWRP kurmam gerekiyor sanırım. onun haricinde bişey yapmam gerekiyormu? yani root işlemi falan? rootlamak istemiyorum telefonu zorda kalmadıkça.
Twrp kurmanız yeterli, ayrıca roota gerek yok

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Twrp kurmanız yeterli, ayrıca roota gerek yok

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Teşekkür ederim başarılı bir şekilde Twrp kurdum sonra epic rom 9.1.2 stable versiyonu yükledim, yalnız bu versiyonda face id özelliği yok galiba. epic romun beta son versiyonmu kurmam gerekiyor?
[doublepost=1515650141,1515615295][/doublepost]Epic 9.1.2stable romdan ilk izlenimlerim , bu konunun başlığında arkadaşın belirttiği gibi boş ram miktarı 1.8 gb falan olmuyor. en fazla 1.2 yi gördüm. Batarya performansı , global beta'dan bi tık önde gibi, ama öyle ahım şahım bi farkı yok. Genel olarak iyi gibi görünüyor.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Arkadaşlar yeni update gelmiş onu indiriyorum şu anda. Yüklemek için hangi işlemleri yapmam lazım.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Arkadaşlar yeni update gelmiş onu indiriyorum şu anda. Yüklemek için hangi işlemleri yapmam lazım.
Romun ustune guncelleme yapacaksanız normal yukleyın twrp den. ardından dalvık cache wıpe yapıp reboot system yapın. Acılacaktır

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byl82

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
samsung s 3
Konular
24
Epic-rom 8.1.4 mi 5 kullanıyorum bana güncelleme gelmedi gelecekmi bilgisi olan var mı

Üst Alt