Sohbet Enpara Kredi Kartı Kullananlar

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Enparadan şaşma öm attım bakınız

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Aidatsız kartlar da taksit anlamında boş kalıyor. Bence en mantıklı Axess.
CardFinans'la bazı siteler hariç aynı taksiti yapıyor görünüyor hocam,ekstra 3'e bölme işi de güzel duruyor.Axess'de ekstra kampanya var tabi ki ama kullanım ücreti de var.

ToprakA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toprak
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
CardFinans'la bazı siteler hariç aynı taksiti yapıyor görünüyor hocam,ekstra 3'e bölme işi de güzel duruyor.Axess'de ekstra kampanya var tabi ki ama kullanım ücreti de var.
ekstra 3e bölmüyor, 3 farklı harcamayı 9 takside kadar ücretsiz bölüyor. Ondan sonrası normal kartlardaki faizle

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Aidatsız kartlar da taksit anlamında boş kalıyor. Bence en mantıklı Axess.
Axses platinum kullaniyorum yillik 160 tl kart ücreti var hocam yanlış hatirlamiyorsam ama kampanyasi bol olmasina rağmen genelde 1000-1500 tl harcama istiyor

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
Anladım hocam teşekkürler,peki akbank'ın free kredi kartı'na baktım az önce onda da kart ücreti alınmadığı ayrıca chip-para kampanyalarına dahil olduğu yazıyor,sizce hangisi daha avantajlı olur?
ben enpara kredi kartı kullanıyorum güzel bence kafan ağrımaz

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Axses platinum kullaniyorum yillik 160 tl kart ücreti var hocam yanlış hatirlamiyorsam ama kampanyasi bol olmasina rağmen genelde 1000-1500 tl harcama istiyor
Biz harcıyoruz hocam, babam bana ek kart çıkarttı. Üniversite öğrencisi harcayamıyor ama :D . Bi de babam 10-15 yıldır kullanıyor galiba, ona daha makul bir fiyat sunuyorlar diye biliyorum.

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Neredeyse bütün bankaları aktif olarak kullandım axxes,neo ikilisi kadar chip kazanılabilicek banka görmedim tabiki bazı açıkları var internetten alışveriş felan olunca para harcamadan nasıl chip alınır gibi durumları var :) herneyse maaş müşterisiyken axxes platin kullanıyordum banka değişince aidatı yüksek oldugu için axxes free ye geçtim , tabiki platinin yerini tutmaz ama internetten harcama , market alışverişi , akaryakıt ve restoran harcamalarınız mevcutsa onun için bile free tercih edilebilir. Enparanın böyle bir kampanyası olmaz yok kitap bilmem nesinden bilmem kaç indirim :) senelerce onuda kullandım tek +sı belli bir miktara kadar aldıgın ürünü faizsiz taksite bölüyor vesselam çokta gerekli değil axxestede herşey taksitle heralde restoranda yemek yiyip taksit yapacak haliniz yoktur..

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Biz harcıyoruz hocam, babam bana ek kart çıkarttı. Üniversite öğrencisi harcayamıyor ama :D . Bi de babam 10-15 yıldır kullanıyor galiba, ona daha makul bir fiyat sunuyorlar diye biliyorum.
Geçen ay 6500 extre ödedim kapatiyim dedim duramadim amazonda. Yine 350 liralik alisveris yaptim hocam kart guzel aidat icin chip para oneriyolar sanirim varsa bi yolu yardim edin:)

Üst Alt