Satış Endonezya üretimi global cihazlar

• Konbuyu başlatan loof
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 227
  • Görüntüleme 30K

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bunu hangi vicdanla yazdınız merak ettim doğrusu... Yıllardır mısır çarşısı,çakmak plaza gibi yerlerden alışveriş yapanlar, biraz gözünü açıp internette gezinip beni bulduğunda gelip benden alıyorlar, bundan bir kaç ay öncesine kadar , Ben redmi note 10s 8/128 i 2,400 e satarken çarşıda 6/128 e 2,550 tl fiyat çekiyorlardı, Bundan 3 hafta önce ben 2,550 e redmi note 10s satarken, çarşıda 2,700 den 1 kuruş aşağı inmiyorlardı + olarak benim cihazlarım kapalı kutu mi verify da hepsi international model olarak geçer, Ama çarşıdaki durum nedir ? Sadece cihaz ve yanında çakma sarj aleti verilir, Siz daha iyi bilirsiniz :) iyi akşamlar
Bence Şu an Bile Uygun Fiyatlar Veriyorsunuz.Sizden Almasamda Ben Redmi Note 10S 6-64 GB Alalı 4 Ay Olmuştur Hatta Güvenip NFC Var Diye Almıştım Çoğu Adaptörü Orjinal Vermediği Gibi Birde Kutuyu Bile Vermiyorlar Zaten Kutusuz Aldıklarını Biliyorum Ama Kutulu Diyorlar Hikayeden
Birçok Yeri Aradığımda Herşey Tam Diyorlar Almaya Gittiğimde Adaptör 18W Kutu Yok Hani Herşeyi Var diyorsunuz Dediğimde O Zaman Ücret Fazla Oluyor
Bende Dedimki İnsanların İşleri Güçleri Var Niye Baştan Söylemiyorsunuz Bu Aldatmaca Değilmi Diyip Hiç Birinden Almadım
Önce Dürüst Sizin Gibi Sözünün Arkasında Değil Daha Telefonun Adını Bile Söyleyemiyenler Gördüm İnsanları Her Zaman Memnun Edemezsiniz
Birde Orjinal Kutu Açılmamış Ambalajı Üstünde Veriyorsunuz.Teşekkürler

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Bende loof kardeşten 8/128gb Redmi 10s NFC modelini aldım. Dolar fiyatı uçmasına rağmen eski fiyattan verdi. Çok teşekkürler. Telefonun NFC si problemsiz çalışıyor. Garanti bankası bonuş flaş ile temassız ödeme yaptım. Netflix L1 lisans olarak full hd olarak izlenebiliyor. Youtube 4k 60 fps açıyor. Kargo kutusu çok korunaklı orjinal kutusunda ,33 w orjinal şarj aleti ve kablosu ile geldi.loof arkadaştan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-11-23 at 19.49.25.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-23 at 19.49.25.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 63

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Merhaba ben de Adana'da yaşıyorum sizinle iletişime geçelim lütfen

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Bende loof kardeşten 8/128gb Redmi 10s NFC modelini aldım. Dolar fiyatı uçmasına rağmen eski fiyattan verdi. Çok teşekkürler. Telefonun NFC si problemsiz çalışıyor. Garanti bankası bonuş flaş ile temassız ödeme yaptım. Netflix L1 lisans olarak full hd olarak izlenebiliyor. Youtube 4k 60 fps açıyor. Kargo kutusu çok korunaklı orjinal kutusunda ,33 w orjinal şarj aleti ve kablosu ile geldi.loof arkadaştan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 11T PRO 12/256 siyah Ve beyaz stok mevcut Fiyat= 7,600 TL

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14