Satış Endonezya üretimi global cihazlar

• Konbuyu başlatan loof
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 227
  • Görüntüleme 30K

bekir4444

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
geçekten anlayan varsa cevap yazabilirmi ben redni not 10s endonezya üretimi cihaz aldım arkasında ce yazısı yok bir sorun oluyormu sorun dediğim herşey yazılım olsun aslında orjinal mi imeil kontrol ettim herşey normal benim sizlerden istediğim bu cihaz nasıl yol yakınken hemen vereyim dün aldım endoneya nfc li 8/128 gb

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
geçekten anlayan varsa cevap yazabilirmi ben redni not 10s endonezya üretimi cihaz aldım arkasında ce yazısı yok bir sorun oluyormu sorun dediğim herşey yazılım olsun aslında orjinal mi imeil kontrol ettim herşey normal benim sizlerden istediğim bu cihaz nasıl yol yakınken hemen vereyim dün aldım endoneya nfc li 8/128 gb
Hiç bir sorun olmaz hocam. Rahatlıkla kullanabilirsiniz hayırlı olsun

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Mi 11T PRO 12/256 fiyat geçiçi süreliğine 8.250 tl arkadaşlar almak isteyen özelden ulaşabilir renk Mavi

Hakan_0766

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan güneş
Cihazım
Xiaomi mi 11t p
Konular
0
Antalya dan yaziyorum. Bayram bey gercekten çok nazik ve güvenilir istediginiz herseyi guzel bi şekilde hiç sıkılmadan soramabilirsinjz ve en guzelide Bayram bey hic sıkılmadan cevaplıyor. Tabiki bu devirde her kisiye guvenmek cok zor amaki ben xiaomi mi 11 t pro 12/256 gb telefon aldım. Eft mi yaptiktan sonra hemen kargoya verdi ve resimlerini ve videolarini atti ayni sekilde cok güzel elime geldi. Gercekten hersey icin cok teşekkür ederim. Imei kayidi icinde eger istersem yardimci olacagini soyledi. Aklinizda bi soru kalmadan sipariş verebilirsiniz.
Tekrar hersey icin cok teşekkür ederim...

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Antalya dan yaziyorum. Bayram bey gercekten çok nazik ve güvenilir istediginiz herseyi guzel bi şekilde hiç sıkılmadan soramabilirsinjz ve en guzelide Bayram bey hic sıkılmadan cevaplıyor. Tabiki bu devirde her kisiye guvenmek cok zor amaki ben xiaomi mi 11 t pro 12/256 gb telefon aldım. Eft mi yaptiktan sonra hemen kargoya verdi ve resimlerini ve videolarini atti ayni sekilde cok güzel elime geldi. Gercekten hersey icin cok teşekkür ederim. Imei kayidi icinde eger istersem yardimci olacagini soyledi. Aklinizda bi soru kalmadan sipariş verebilirsiniz.
Tekrar hersey icin cok teşekkür ederim...
Teşekkür ederim Hakan Bey, iyi günlerde kullanın kafanıza takılan bir şey olursa iletişime geçmeyi unutmayın iyi günler.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular