Soru En stabil rom?

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Redmi note 8 pro kulanyorum Global romdayım. En stabil rom hangisini onerirsiniz?

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
hocam bunlar neticede stock dediğimiz romlar standart aşağı yukarı hep aynı
cihazı aldığımda eea rom vardı 11.0.3
global kurdum suanda 11.0.6 sürüm numarası farkı change log değişikligine sebep oluyor mu ? merakım o benim esasında

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Endonezya kullanmanızı tavsiye ederim açıkçası. Forumdaki tüm bölge romlarini tek tek denedim neredeyse. En son Endonezya romu kurdum, recovery ve root ile uçtu resmen. Şarj süresi de yeterince iyi açıkçası. Ses kayıt özelliği var arama bölümünde. Tercih sizin tabii ki. Recovery işlerinden anlamıyorsaniz hiç girmeyin çünkü çok hassas bir olay hard brick yapabilirsiniz. Sevgiler.

Oyla:

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Endonezya kullanmanızı tavsiye ederim açıkçası. Forumdaki tüm bölge romlarini tek tek denedim neredeyse. En son Endonezya romu kurdum, recovery ve root ile uçtu resmen. Şarj süresi de yeterince iyi açıkçası. Ses kayıt özelliği var arama bölümünde. Tercih sizin tabii ki. Recovery işlerinden anlamıyorsaniz hiç girmeyin çünkü çok hassas bir olay hard brick yapabilirsiniz. Sevgiler.
brick olayi cok basma geldi mtk islemcden dolayi rn5 de sknti olmazdi. Ama Endonezya rom kurdum simdilik iyi bakalk

Oyla:
Üst Alt