Yardım En sevmediğim özellik (Mi6)

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Ana ekranda Whatsapp mesajını göremiyor olmamız çok kötü. Sadece çift parmakla aşağı çekmenin ötesinde bir kolay yolu olmalı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yk2548

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi5s
Konular
0
whatsapp bildirim sesini bile hala düzeltmediler. sistem seslerinin haricinde bildirim seslerini kabul etmiyor :(

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
whatsapp bildirim sesini bile hala düzeltmediler. sistem seslerinin haricinde bildirim seslerini kabul etmiyor :(
Evet o sorun da çok rahatsız edici, aslında çok küçük sorunlar ama kullanıcı konforunu bozuyor, düzelir mi, bence zor.

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
bende LG VE SON CİHAZIM ibhone 7DE bu olaya çok alışmıştım.mi6da bu konuda iğrenç aga.çokmu zor bişiy bildirim alanını kaliteli yapmak.sen hani özgürlükçüydün.sen okyanustun (android) hani ios (denizdi) basit bişey iosta var elimdeki canavarda yok kaç günlerdir arıom çözüm bulamadım.enson googleye yazdım buraya geldim.neden çözüm arıyordum.kendim cep telefonu teknik servisim profosyonel.(h.z google) sormadan önce kendim beynime jimnastik yaptırarak çözüm ararım yoksa.o zaman sorarım google amcaya.

buda benim konum adım sayma sorununuz varsa çözdüm ;) : mi 6 (turkcell yaani)sorunu ve adım sayma problemi

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Ana ekranda Whatsapp mesajını göremiyor olmamız çok kötü. Sadece çift parmakla aşağı çekmenin ötesinde bir kolay yolu olmalı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum hala sorunun devam ediyor mu?

Oyla:

hasemrah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Dostum hala sorunun devam ediyor mu?
Evet bu sorun hala devam ediyor.
[doublepost=1514921449,1514921372][/doublepost]KVK daha çok ilde faaliyet gösterse de fiyat farkından dolayı tüketiciler için Delta Garanti tercih sebebi olabilir. Şahsen Mi 6 cihazımı Delta Garantili aldım.

Oyla:

lithium1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Kulaklik takiliyken arama ve bildirim sesleri disaridan da duyuluyor. Kulaklık tuşlarini kullanamiyorum ve ses seviyesi cok düşük. Ne yaptiysam çözemedim kanser oldum

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Evet bu sorun hala devam ediyor.
[doublepost=1514921449,1514921372][/doublepost]KVK daha çok ilde faaliyet gösterse de fiyat farkından dolayı tüketiciler için Delta Garanti tercih sebebi olabilir. Şahsen Mi 6 cihazımı Delta Garantili aldım.
Ayarlar>kilit ekranı & parmak izi > gelişmiş ayarlar > kilit ekranında tüm bildirim içeriklerini göster seçeneğine tıklayın. Bu sayede kiliy ekranında whatsapp mesajlarında ne yazdığını görebilirsiniz.

Oyla:

Dijinorm

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Senin ne demek istediğini malesef saf android kullanmayanlar anlayamıyor ben de ondan muzdaribim sadece smslerde hızlı yanıt özelliği var diğer uygulamalarda yok birde bildirim panelindeki hızlı ayarların özelleştirilmemesi çok kötü bence bildirim panelini google gibi yapmalılar

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Senin ne demek istediğini malesef saf android kullanmayanlar anlayamıyor ben de ondan muzdaribim sadece smslerde hızlı yanıt özelliği var diğer uygulamalarda yok birde bildirim panelindeki hızlı ayarların özelleştirilmemesi çok kötü bence bildirim panelini google gibi yapmalılar

Zaten yapıldı Global Beta'da, isterseniz deneyebilirsiniz...

Oyla:
Üst Alt