İnceleme En İyi ve İstikrarlı Custom romlar

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
LineageOS yapımcısı bile romu bu kadar övmüyor hocam :D
LineageOs 14.1, 15.1, 16, 17.1, 18.1, 19.1 ve 20 versiyonlarını 7 senedir kullandım. LineageOs 7 yıllık Mi Max 2 telefonuma hayat verdi, yaşattı ve halen yaşatıyor. Hiç sorunsuz kullanıyorun 7 yıllık eski telefonumu. LineageOs' a aşık olmamak elde değil, adeta bir zorunluluk oldu..!

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
LineageOs 14.1, 15.1, 16, 17.1, 18.1, 19.1 ve 20 versiyonlarını 7 senedir kullandım. LineageOs 7 yıllık Mi Max 2 telefonuma hayat verdi, yaşattı ve halen yaşatıyor. Hiç sorunsuz kullanıyorun 7 yıllık eski telefonumu. LineageOs' a aşık olmamak elde değil, adeta bir zorunluluk oldu..!
Allah aşkınızı daim etsin hocam :D

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Allah aşkınızı daim etsin hocam :D
Çok teşekkür ederim, ancak LineageOs 20' de bir Backup-Restore sorunu var ve ben bu sorunu çözmeye çalışıyorum. Şu anda sistemi Backup yapmadan kullanıyorum. Mi Max ile ilgili bu sorunu foruma taşıdım, görebilirsiniz. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
LineageOS Aşkdır ❤️

LineageOs 7 yılllık MiMax 2 telefonumda istikrarlı bir şekilde çalışıyor, şu anda LineageOs 20 ( android 13 ) sürümünü kullanıyorum. O kadar uyumlular ki ! Telefonum ve LineageOs...Aşıklar birlikte el ele...

LineageOS ve tabanlı romların hepsi aşkdır.LineageOS her telefonun ömrünü uzatıyor.Benim eski Galaxy A3 2016'da LineageOS 18.1' e kadar vardı.Batarya performansını çok uzatttı.LineageOS aşkdır😆

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
LineageOS ve tabanlı romların hepsi aşkdır.LineageOS her telefonun ömrünü uzatıyor.Benim eski Galaxy A3 2016'da LineageOS 18.1' e kadar vardı.Batarya performansını çok uzatttı.LineageOS aşkdır😆
LineageOs' un en iyi yanı telefona sistemsel anlamda yük bindirmemesidir. Oldukça sade, hafif, kararlı ve stabil bir yapısı vardır. Bu nedenle eski, yeni farketmez, tüm telefonların teknik özelliklerine uyum sağlama gibi bir özelliği vardır. En önemli yanlarından biri ise güvenilir olmasıdır. Çeşitli farklı açılardan da incelendiğinde avantajlarının diğer romlara kıyasla daha ağır basacağı aşikardır. Ben tutku ile yıllardır kullanıyorum. Çok.memnunum.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
LineageOs' un en iyi yanı telefona sistemsel anlamda yük bindirmemesidir. Oldukça sade, hafif, kararlı ve stabil bir yapısı vardır. Bu nedenle eski, yeni farketmez, tüm telefonların teknik özelliklerine uyum sağlama gibi bir özelliği vardır. En önemli yanlarından biri ise güvenilir olmasıdır. Çeşitli farklı açılardan da incelendiğinde avantajlarının diğer romlara kıyasla daha ağır basacağı aşikardır. Ben tutku ile yıllardır kullanıyorum. Çok.memnunum.
Hocam yük bindirmez çünkü saf LineageOS romunda özellik yok hiç :D Sadece temel ihtiyaçlar var.
Sadece LineageOS değil diğer AOSP romlar da oldukça sade ve stabil çalışıyor bence. MIUI resmi desteği kesilir ise biz de AOSP romlara geçeriz :)

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Hocam yük bindirmez çünkü saf LineageOS romunda özellik yok hiç :D Sadece temel ihtiyaçlar var.
Sadece LineageOS değil diğer AOSP romlar da oldukça sade ve stabil çalışıyor bence. MIUI resmi desteği kesilir ise biz de AOSP romlara geçeriz :)
Size katılıyorum. LineageOS iyi bir kumaş. Bizler ise Terzi' yiz. Kendi isteğimize göre dilediğimiz gibi LineageOs' u modifiye ediyoruz, yapılandırıyoruz. Bunun adı özgürlüktür ! LineageOs özgürlük felsefesi ile , özgür kullanım için inşa edilmiştir !

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Size katılıyorum. LineageOS iyi bir kumaş. Bizler ise Terzi' yiz. Kendi isteğimize göre dilediğimiz gibi LineageOs' u modifiye ediyoruz, yapılandırıyoruz. Bunun adı özgürlüktür ! LineageOs özgürlük felsefesi ile , özgür kullanım için inşa edilmiştir !
Parti kur oy verelim başkan :D :D

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Piyasa da ad yapmış ve çoğu cihazda öne çıkan romlar olsa da her cihazın ve her romun geliştiricisi farklı oluyor bu yüzden cihazınıza indirip romları denemek ve rom geliştiricilerinin telegram kanallarına katılıp rom hakkında yorumları okuyarak kendinizce çıkarım yapmak daha sağlıklı olacaktır. Konu için Elinize Sağlık Evo X görmemek üzdü şayet K20 Pro cihazımda kullanıyorum ve aşırı stabil piyasada fazlaca sözü geçen custom romlardan :D

Üst Alt