Rom En İyi ve Hızlı Miui 12/ Android 11 Romu ve Ayarları

kadymellow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kady
Cihazım
a30
Konular
6
abi dediğin her şeyin aynısını yaptım ama kısayoldan widget ekleyemiyorum ekle tuşu çalışmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şöyle oluyor basılı tutuyorum bu sefer ama widget ana ekrana değil de uygulamanın üstünde kalıyor

lütfen yardım et abi

cemaliche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Kamu
Konular
6
abi dediğin her şeyin aynısını yaptım ama kısayoldan widget ekleyemiyorum ekle tuşu çalışmıyor

şöyle oluyor basılı tutuyorum bu sefer ama widget ana ekrana değil de uygulamanın üstünde kalıyor

lütfen yardım et abi
Telefonu kapatıp açmayı denediniz mi hocam? Başlatıcınında izinlerini verip tekrar denermisiniz?

kadymellow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kady
Cihazım
a30
Konular
6
Telefonu kapatıp açmayı denediniz mi hocam? Başlatıcınında izinlerini verip tekrar denermisiniz?
hepsini yaptım hepsini denedim

sen ana ekran ayarlarının hepsini atabilir misin buraya abi

böyle oluyor işte ama eklenmiyor bu ekranda sürükleniyor sadece

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-09-08-59-25-078_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2023-01-09-08-59-25-078_com.mi.globalminusscreen.jpg
    929,5 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2023-01-09-08-59-22-068_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2023-01-09-08-59-22-068_com.mi.globalminusscreen.jpg
    927 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2023-01-09-08-59-09-283_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2023-01-09-08-59-09-283_com.mi.globalminusscreen.jpg
    957 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Met.in

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi9t
Konular
3
Activity Launcher'ın üzerine basıp uygulama ayarlarına gelip tüm izinleri verip tekrar dener misiniz?
Aynı ayarları uygulama kasası ve hava durunu widgeti içinde verin.
bende de izinler bu şekilde görünüyor ama uygulama izinleri ne tıklayınca hiçbir izin verilmedi diyor, zaten uygulama ilk açılışta izin de istemiyor. verileri temizleyip tekrar açsam da durum değişmedi, diğer arkadaş da aynı yerde takılmış sanırım.
bu sorun dışında harika kombinasyon, hem miui12 akıcılığı, hem de miui14 keyfi. port romlar malum sürünerek çalışıyor. teşekkürler

cemaliche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Kamu
Konular
6
bende de izinler bu şekilde görünüyor ama uygulama izinleri ne tıklayınca hiçbir izin verilmedi diyor, zaten uygulama ilk açılışta izin de istemiyor. verileri temizleyip tekrar açsam da durum değişmedi, diğer arkadaş da aynı yerde takılmış sanırım.
bu sorun dışında harika kombinasyon, hem miui12 akıcılığı, hem de miui14 keyfi. port romlar malum sürünerek çalışıyor. teşekkürler
Hocam ben şahsen tam olarak konuda anlattığım şekilde yaptım, bir k kere dediğiniz gibi eklememe sorunu oldu sonra ekledi

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5
Hocam öncelikle elinize sağlık. 2021 yılında Eu Stabil Rom 12.0.3 kurmuştum Twrp ile. Biraz uğraştırmıştı ilk defa yaptığımdan, Twrp rar dosyasını görmemişti, buradaki forumda bir arkadaş yardımcı olmuştu sağolsun, Root işlemide var malum. 2,5 yıldır böyle kullanıyorum, hiçbir değişiklik yapmadım. Cihaza yazılım destekleride kesildiğinden Eu stabil rom yok güncel ve Rom arayışındaydım, sizin paylaştığınız ilgimi çekti.

Bunu kolay bir şekilde kurabilir miyim sizce? 2,5 yıldır hiçbirşey kurmadığımdan unuttum açıkçası nasıl yaptığımı. Detaylı bir rehber var mı güncel olan, genelde eskileri buluyorum.

cemaliche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Kamu
Konular
6
Hocam öncelikle elinize sağlık. 2021 yılında Eu Stabil Rom 12.0.3 kurmuştum Twrp ile. Biraz uğraştırmıştı ilk defa yaptığımdan, Twrp rar dosyasını görmemişti, buradaki forumda bir arkadaş yardımcı olmuştu sağolsun, Root işlemide var malum. 2,5 yıldır böyle kullanıyorum, hiçbir değişiklik yapmadım. Cihaza yazılım destekleride kesildiğinden Eu stabil rom yok güncel ve Rom arayışındaydım, sizin paylaştığınız ilgimi çekti.

Bunu kolay bir şekilde kurabilir miyim sizce? 2,5 yıldır hiçbirşey kurmadığımdan unuttum açıkçası nasıl yaptığımı. Detaylı bir rehber var mı güncel olan, genelde eskileri buluyorum.
Rica ederim hocam, bu konuyu inceleyin bootloader kilidini açtıktan sonra bu linkten twrp kurulumunu yapın, ardından benim konumu takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirsin 🫶

dayshdark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halit
Cihazım
mi 9t
Konular
0
app vault silinmiş galiba reis link açılmıyo

Üst Alt