Soru En iyi ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir?

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Merhaba arkadaşlar, miui 12 ye geçiş yaptım fakat deli gibi şarj yiyor. Ekran sürem çok azaldı. Daha öcne tecrübe edindiğiniz en çok ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir yazar mısınız?

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
merhaba hocam... Romun kamera uygulamasında video kaydı 30 fps mi 60 mı bilgi verebilir misiniz?
çok güzel bi' magisk modülü kullanıyorum. stok kamera video kaydı modül sayesinde 4K 60fps oluyor. stok kameraya 2 kademeli hdr ekleniyor. bi' çok özelliği var. ondan yana sıkıntınız olmasın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çok güzel bi' magisk modülü kullanıyorum. stok kamera video kaydı modül sayesinde 4K 60fps oluyor. stok kameraya 2 kademeli hdr ekleniyor. bi' çok özelliği var. ondan yana sıkıntınız olmasın.
9 saat 50 dakika yaptım mobil veriyle. tabii benim cihazım için. wifi kullanırsam 10.5 saate ulaşabilirim. sizin cihazınız için değişebilir.

Oyla:

cemilelci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
mi6
Konular
0

9 saat 50 dakika yaptım mobil veriyle. tabii benim cihazım için. wifi kullanırsam 10.5 saate ulaşabilirim. sizin cihazınız için değişebilir.

Romu test ettim bende 6 saat civarı ekran süresi aldı...Miui 12 20.6.18 e geri döndüm. Onda da yaklaşık aynı ekran süresi alıyorum. Günü her türlü çıkarıyor. Bu arada rev os'un kamerası da 1080p 60fps video kaydı yapıyor...
Sizin pil sanırım yüksek kapasiteli...

Oyla:

smttsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0

Kullandığınız modül nedir

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Kullandığınız modül nedir
miui 10 pie all in one.

Romu test ettim bende 6 saat civarı ekran süresi aldı...Miui 12 20.6.18 e geri döndüm. Onda da yaklaşık aynı ekran süresi alıyorum. Günü her türlü çıkarıyor. Bu arada rev os'un kamerası da 1080p 60fps video kaydı yapıyor...
Sizin pil sanırım yüksek kapasiteli...
ben de öyle düşündüm ama neden olduğunu bilmiyorum. 9.5 saat ekran süresi alıyorum. benim için iyi bi' şey bu arada size bi' rom daha önereyim: epic rom ve miuipro v9.5.6.0

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
full mobil veri revos 9.9.21 (:

Oyla:

smttsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
full mobil veri revos 9.9.21 (:
Mi room 12 beta son sürümdeyim yüzde 80 civarı mobil veri açıktı. 7 saate yakın aldım. Nasıl oluyor bu ya çıldıracam :) deneyecem ama stabilite sorunu var mı yok mu bilemedim :)

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Mi room 12 beta son sürümdeyim yüzde 80 civarı mobil veri açıktı. 7 saate yakın aldım. Nasıl oluyor bu ya çıldıracam :) deneyecem ama stabilite sorunu var mı yok mu bilemedim :)
çıktığı günden beri kullanıyorum hem performanslı hem bataryası iyi. deneyin bence memnun kalmazsanız değiştirirsiniz tekrar

Oyla:

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
miui 10 pie all in one.

ben de öyle düşündüm ama neden olduğunu bilmiyorum. 9.5 saat ekran süresi alıyorum. benim için iyi bi' şey bu arada size bi' rom daha önereyim: epic rom ve miuipro v9.5.6.0
modülü atma imkanınız varsa atabilir misiniz?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt