Soru En iyi ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir?

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Merhaba arkadaşlar, miui 12 ye geçiş yaptım fakat deli gibi şarj yiyor. Ekran sürem çok azaldı. Daha öcne tecrübe edindiğiniz en çok ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir yazar mısınız?

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Merhaba arkadaşlar, miui 12 ye geçiş yaptım fakat deli gibi şarj yiyor. Ekran sürem çok azaldı. Daha öcne tecrübe edindiğiniz en çok ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir yazar mısınız?
Mi Room 20.3.26 olanı yükleyebilirsiniz fena değil sizi üzmez tahmin ediyorum.

Oyla:

Thurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
mi6
Konular
0
MiuiMiX 20.3.26 versiyonunu kullanıyorum, oldukça başarılı.

Oyla:

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Eğer Miui12 kullanmak istemiyorsanız, batarya konusunda Mi6 için en iyi rom Eu beta 20.2.27 dir. Ekran süresi yoğun kullanımda bile 8 saatin altına düşmüyordu.
Fakat ben sürüm düşürmenizi tavsiye etmem. Zira önümüzdeki güncellemeler hata düzeltmeye odaklı olacağı için 19 Haziran a kadar yerli yerine oturur.

Oyla:

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Eğer Miui12 kullanmak istemiyorsanız, batarya konusunda Mi6 için en iyi rom Eu beta 20.2.27 dir. Ekran süresi yoğun kullanımda bile 8 saatin altına düşmüyordu.
Fakat ben sürüm düşürmenizi tavsiye etmem. Zira önümüzdeki güncellemeler hata düzeltmeye odaklı olacağı için 19 Haziran a kadar yerli yerine oturur.
Koçara hocam bahsettiğiniz e beta 20.2.27 sürümüne geçsem daha sonra dediğiniz gibi miui 12 hatalar düzelse pil performansı iyi bir hal aldıktan sonra miui 12 ye geçsem mantıklı olur sanırım

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Koçara hocam bahsettiğiniz e beta 20.2.27 sürümüne geçsem daha sonra dediğiniz gibi miui 12 hatalar düzelse pil performansı iyi bir hal aldıktan sonra miui 12 ye geçsem mantıklı olur sanırım
Tercih meselesi. Ne var ki bir iki hafta içinde gelecek düzenlemeler ile Miui12 nin Stabil hale gelmesini beklemek yerine, temiz kurulum yaparak 20.2.27 ye dönmek hiç mantıklı değil.
Yok hayır ben 20.2.27 de kalacağım derseniz, evet mantıklı.

Son düzenleme:
Oyla:

ozzgurs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
21
Tercih meselesi. Ne var ki bir iki hafta içinde gelecek düzenlemeler ile Miui12 nin Stabil hale gelmesini beklemek yerine, temiz kurulum yaparak 20.2.27 ye dönmek hiç mantıklı değil.
Yok hayır ben 20.2.27 de kalacağım derseniz, evet mantıklı.
Askere gideceğim için ben askerdeyken miui 12 stabil hale gelmezse geri dönüşte problem yaşamamak için döneyim diyorum.20.2.27 sürümündeyken miui 12 geçebilirim en azından 2 wipe ile

Oyla:
Üst Alt