Rom En hızlı custom rom

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Evet sweet, çok güzel custom romlar var ama hızlı sarj destekleyen kernel yok. Sorun o maalesef. 33w destekleyen redmi note 10 pro için kernel hazırlamamışlar.
Aghisna kernel hızlı şarj destekliyor hocam.
Aghisna forku olan Another kernel de destekliyor.

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Evet sweet, çok güzel custom romlar var ama hızlı sarj destekleyen kernel yok. Sorun o maalesef. 33w destekleyen redmi note 10 pro için kernel hazırlamamışlar.
crdroid 9.5 hızlı şarj destekliyor indirme sitesinde verilen fw ile yükleyin gapps yüklemenize gerek yok içinde var zaten

burda altta firmware yazan yerden indirip önce onun flashlamanız gerekiyor sonra rom flashlayacaksınız.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
crdroid 9.5 hızlı şarj destekliyor indirme sitesinde verilen fw ile yükleyin gapps yüklemenize gerek yok içinde var zaten

burda altta firmware yazan yerden indirip önce onun flashlamanız gerekiyor sonra rom flashlayacaksınız.
Crdroid normalde vanilla sürüm çıkarıyor sadece. Gapps dahil olduğuna emin misiniz?

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50

Crdroid yükledim. Hızlı şarj destekliyor gösteriyor ama maksimum 16w civarı bir hızı var. Ayrıca android 13 sürümünde gapps yüklü gelmiyor. Ekstra yüklemeye çalıştım ancak o şekilde de cihaz açılmamaya başladı.

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Aghisna kernel hızlı şarj destekliyor hocam.
Aghisna forku olan Another kernel de destekliyor.
Kaç watt'lık bir hızlı şarjdan bahsediyorsun hocam? Ya da eğer custom rom kullanıyorsan kaç saate 0-100 arası şarj ediyorsun telefonunu?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Kaç watt'lık bir hızlı şarjdan bahsediyorsun hocam? Ya da eğer custom rom kullanıyorsan kaç saate 0-100 arası şarj ediyorsun telefonunu?
Eliteromlite Global v14.0.2 kullanıyorum ama hızlı şarj benim için sorun değil hocam. Aosp rom kullanırken sorun etmezdim o yüzden dikkat etmedim hiç :)
Özelden telegram linki gönderiyorum, Another kernel için. Bilgiler ve destek var

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Eliteromlite Global v14.0.2 kullanıyorum ama hızlı şarj benim için sorun değil hocam. Aosp rom kullanırken sorun etmezdim o yüzden dikkat etmedim hiç :)
Özelden telegram linki gönderiyorum, Another kernel için. Bilgiler ve destek var
İsmini ilk defa duyuyorum bu kernelin. Güvenemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsmini ilk defa duyuyorum bu kernelin. Güvenemedim.
Teşekkür ederim yine de

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Crdroid yükledim. Hızlı şarj destekliyor gösteriyor ama maksimum 16w civarı bir hızı var. Ayrıca android 13 sürümünde gapps yüklü gelmiyor. Ekstra yüklemeye çalıştım ancak o şekilde de cihaz açılmamaya başladı.
ben 23w ları gördüm zaten miui da aynı değerlerde 33w hiçbir romda şarj edemezsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Crdroid normalde vanilla sürüm çıkarıyor sadece. Gapps dahil olduğuna emin misiniz?
9.5 de var diye biliyorum ben o şekilde yüklemiştim yinede kontrol etmekte fayda var

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Hızlı şarj modüllerini deneyin.Olmazsa telefonunuzun geliştiricilerine rica edin yaparlar.

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Hızlı şarj modüllerini deneyin.Olmazsa telefonunuzun geliştiricilerine rica edin yaparlar.
7-8 tane hızlı şarj kerneli denedim, magisk modellerine henüz bakmadım ama korkuyorum bozabilir telefonu magisk çok da düzgün çalışmıyor. Daha önceden yüklediğim modellerde sorun yaşadım.

Üst Alt