Soru En dolu resmi miui romu hangisi

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Selam.
Arkdaşlar 1-2 aylık xiaomi eu romu kullanımı sonunda tekrardan stock roma geçmeye karar verdim ama çoğu şey olsun poco miui ı çok boş twrpyi saklayıp magisk ile kullanıcam ve bunun sayesinde miui launcher ı kullanacağım ama mi arama ve mesajlar globalde yok sanırım endonezya romunda varmış. Sizce ne yapayım global e geçip mi arama için magisk modülümü arayayım yoksa direk farklı resmi roma mı geçeyim(öbür resmi romlarda fark varmı? Sanırım performans olarak hepsi aynı)

tct123_gs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Tissot & Tulip
Meslek
Öğrenci
Konular
24
Arama için Endonezya global olabilir. Ben diğer globalleri kullanacağıma aosp kurarım diye düşünüyorum. Şuan pulsedeyim memnunum. En dolu rom sanırım elite plus.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Arama için Endonezya global olabilir. Ben diğer globalleri kullanacağıma aosp kurarım diye düşünüyorum. Şuan pulsedeyim memnunum. En dolu rom sanırım elite plus.
Sizce aosp nasıl?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Hocam kernel performans artırmı? Artırısada hangisini önerirsiniz poco x3 pro ya?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Hocam bir cevap alamadım endonezya romunda herhangi bir sıkıntı çıkarmı?

tct123_gs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Tissot & Tulip
Meslek
Öğrenci
Konular
24
Sizce aosp nasıl?
Pardon çok geç gördüm. AOSP tabiki çok seri MIUI'ye göre. Ama game turbo falan düşünüyorsan MIUI'yı çekiyoruz bir şekilde.

Kerneller performans artırır tabiki. OC'lu kernel de var cihaza. Genelde hepsi performanslıdır. Ama AOSP ROM'larda popüler olan ve pili de memnun eden kerneller yüki, mochi, chaldea, Arrow stock.

Endonezya romunda sıkıntı çıkmaz

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Hemen hemen hepsini kullandım! ArrowOS çok güzel gayet memnunum.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Pardon çok geç gördüm. AOSP tabiki çok seri MIUI'ye göre. Ama game turbo falan düşünüyorsan MIUI'yı çekiyoruz bir şekilde.

Kerneller performans artırır tabiki. OC'lu kernel de var cihaza. Genelde hepsi performanslıdır. Ama AOSP ROM'larda popüler olan ve pili de memnun eden kerneller yüki, mochi, chaldea, Arrow stock.

Endonezya romunda sıkıntı çıkmaz
Bütün cevaplarımı aldım sağolun

No gravity kernel kurmaya karar verdim performansı artırıyormuş

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Decidueye,
Ne yazıkki en iyisi ücretli. Miuipro. Geri kalan aşağı yukarı hep aynı. Bu miuipro yapımcıları nasıl edip o kadar şeyi o roma gömüp üstelikte kopya bile ettirmeden yapıyorlar akıl sır ermez. Aosp romlarda biri bir eklenti özellik eklese diğerleri rahatlıkla bunu alıp başka aosp romlara ekleyebiliyorlar. Ama en basitinden o kamera modlarını miuipro ekibi cihaza ekleyip nasıl çalıştırıyor, hadi çalıştırdı, bunu başka roma neden kimse ekleyemiyor anlamadım. Haftalık güncelleme veriyorlar ve tek tük çıkan sorunları bir güncelleme ile hallediyorlar.
Aosp romlar ise hicbir zaman miui ekran süresini veremiyor.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Decidueye,
Ne yazıkki en iyisi ücretli. Miuipro. Geri kalan aşağı yukarı hep aynı. Bu miuipro yapımcıları nasıl edip o kadar şeyi o roma gömüp üstelikte kopya bile ettirmeden yapıyorlar akıl sır ermez. Aosp romlarda biri bir eklenti özellik eklese diğerleri rahatlıkla bunu alıp başka aosp romlara ekleyebiliyorlar. Ama en basitinden o kamera modlarını miuipro ekibi cihaza ekleyip nasıl çalıştırıyor, hadi çalıştırdı, bunu başka roma neden kimse ekleyemiyor anlamadım. Haftalık güncelleme veriyorlar ve tek tük çıkan sorunları bir güncelleme ile hallediyorlar.
Aosp romlar ise hicbir zaman miui ekran süresini veremiyor.
cok dogru özetlemısısnız hocam

Üst Alt