İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Ellerinize sağlık. Oldukça aydınlatıcı bir yazı olmuş.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Orijinal kullanmak pek mantıklı değil çünkü çok pahalılar aliexpress'te UGreen gibi alternatif kaliteli adaptör ve kablo üretenler var. Onları tavsiye ederim.​

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Orijinal kullanmak pek mantıklı değil çünkü çok pahalılar aliexpress'te UGreen gibi alternatif kaliteli adaptör ve kablo üretenler var.

UGreen dedikleriniz yan sanayiden ziyade, marka denilebilecek ürünler hocam. Onlar da orjinal'e yakın ürünler yani. Ben yan sanayi kullanılmaması konusunda değindim.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
UGreen dedikleriniz yan sanayiden ziyade, marka denilebilecek ürünler hocam. Onlar da orjinal'e yakın ürünler yani. Ben yan sanayi kullanılmaması konusunda değindim.
Ha eğer onları diyorsan kesinlikle yan sanayi adaptöre kullandım ve gerçekten çok kötüler garip garip sesler çıkarıyor. Elektrik sesi gibi ve acayip ısınıyor bundan dolayıda adaptör plastik kokmaya başlıyor ve son olarak üstündeki yazılara elleyince hemen siliniyorlar.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ha eğer onları diyorsan kesinlikle yan sanayi adaptöre kullandım ve gerçekten çok kötüler garip garip sesler çıkarıyor. Elektrik sesi gibi ve acayip ısınıyor bundan dolayıda adaptör plastik kokmaya başlıyor ve son olarak üstündeki yazılara elleyince hemen siliniyorlar.

Yan sanayi ürünler hem sağlığa hem de cihaza ciddi derecede zararlıdır. Çok ama çok zorda kalmadıkça kullanılmaması tavsiye edilir.

Üst Alt