Sohbet Elveda...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Önceleri Xiaomi' nin eksiğini gediğini farklı custon romlar kullanarak yada cihazı rootlayıp çeşitli modüller yükleyerek kapatmaya çalışırdık. Fakat artık devir değişti. Xiaomi firması HyperOs ile birlikte artık o kanıksadığımız hatalardan kendini arındırmayı başarıp mükemmele yakın bir arayüz yaratmayı başardı. Böylelikle de telefona rom root yüklemenin hiç bir cazibesi kalmadı.
Eskiden batarya, stabilite ve akıcılık hususunda sıkça şikayet ettiğimiz ve bizleri sürekli farklı arayışlara iten global rom HyperOs ile vazgeçilmez bir rom olmuş.
Skorpi hocamın global rom ile hiç bir şey yapmaz iken bir çılgınlık yapıp bl kilidini açarak ve Eu rom yükleyip cihazı rootlayarak yine hiç bir şey yapmaması da hayli enteresan. giggle~~
Hocam size kesinlikle katılıyorum, benimki bir anlık gafletti sadece, BL kilidi açılınca, sevindirik oldum, nedenini ben de bilmiyorum ve hemen EU yükledim ve rootladım, neden, niçin, anlamadım bende ama EU dan da memnunum, global i aratmıyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
72
Arkadaşlar Herkese iyi akşamlar Sanırım ben YD iPhone'a geçeceğim ikos7k cihazı ile Redmi Note 8 ile başladı maceram Redmi 12 ile son bulacak sanırım 🫡

Son düzenleme:

impossible42

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Arkadaşlar Herkese iyi akşamlar Sanırım ben YD iPhone'a geçeceğim ikos7k cihazı ile Redmi Note 8 ile başladı maceram Redmi 12 ile son bulacak sanırım 🫡
Yd iphone de şebeke olayı nasıl olacak bildiğim kadarıyla iphoneye imei atılmıyor

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
72

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
11
Önceleri Xiaomi' nin eksiğini gediğini farklı custon romlar kullanarak yada cihazı rootlayıp çeşitli modüller yükleyerek kapatmaya çalışırdık. Fakat artık devir değişti. Xiaomi firması HyperOs ile birlikte artık o kanıksadığımız hatalardan kendini arındırmayı başarıp mükemmele yakın bir arayüz yaratmayı başardı. Böylelikle de telefona rom root yüklemenin hiç bir cazibesi kalmadı.
Eskiden batarya, stabilite ve akıcılık hususunda sıkça şikayet ettiğimiz ve bizleri sürekli farklı arayışlara iten global rom HyperOs ile vazgeçilmez bir rom olmuş.
Skorpi hocamın global rom ile hiç bir şey yapmaz iken bir çılgınlık yapıp bl kilidini açarak ve Eu rom yükleyip cihazı rootlayarak yine hiç bir şey yapmaması da hayli enteresan. giggle~~
Hocam Endonazya miui 14.0.4 sürümündeyim Poco x6 ile. Sizce HyperOS iyi gelir mi benim rom krizine ? :)

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
72

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
11
Hocam size kesinlikle katılıyorum, benimki bir anlık gafletti sadece, BL kilidi açılınca, sevindirik oldum, nedenini ben de bilmiyorum ve hemen EU yükledim ve rootladım, neden, niçin, anlamadım bende ama EU dan da memnunum, global i aratmıyor

Hocam Eu rom her zaman için dibi delik bidon gibi görünüyor bana :)

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18

Hocam gerçekten nokta atışı vurmuşsunuz. Bende yeni cihaza geçtikten sonra ROOT'layıp bıraktım. ROOT atmam bir işime yaramıyor şuan. 😁

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Hocam Endonazya miui 14.0.4 sürümündeyim Poco x6 ile. Sizce HyperOS iyi gelir mi benim rom krizine ? :)
Endonezya romu hiç kullanmadım. O yüzden yorum yapamam ama Xiaomi 13 Pro cihazımda HyperOs global rom ile MIUI' ya göre hem akıcılık hem de batarya performansında gözle görülür bir artış var. Keza eşimin kullandığı Redmi Note 12S te de aynı.
Endonezya' da nasıl bir performans olur bilemem ama Global romda HyperOs mükemmel çalışıyor diyebilirim.

Üst Alt