Sohbet Elveda...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Valla yanılıyor da olabilirim ama gidip de dönmeyen yok sanki... Bir hışımla gidiyorlar ve gerisin geriye geliyorlar

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Burada bahsettiğiniz kişi tam olarak benim hocam bir hışımla gittim realme gt2 aldım 3 ay dayandım geri döndüm 🤣 ama gerçekten hala bir kaç küçük yazılımsal hatalara denk geliyorum ya. ah xiaomi arayüzün özelliklerin iyi güzelde şu yazılım hala mı düzeltmezler ya. Hocam discord ve instagramda gelen mesaj bildirimine tıklayıp doğrudan uygulamaya girince küçük ama uygulama içi tuaf sorunlar oluyor uygulamayı kapatıp normal şekilde açınca düzeliyor. HyperOS geldiğinde ilk test edeceğim şey bu olacak eğer düzelmediyse geçmiş olsun xiaomi hepimizi yemiş demektir hocam 🤣

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Burada bahsettiğiniz kişi tam olarak benim hocam bir hışımla gittim realme gt2 aldım 3 ay dayandım geri döndüm ama gerçekten hala bir kaç küçük yazılımsal hatalara denk geliyorum ya. ah xiaomi arayüzün özelliklerin iyi güzelde şu yazılım hala mı düzeltmezler ya. Hocam discord ve instagramda gelen mesaj bildirimine tıklayıp doğrudan uygulamaya girince küçük ama uygulama içi tuaf sorunlar oluyor uygulamayı kapatıp normal şekilde açınca düzeliyor. HyperOS geldiğinde ilk test edeceğim şey bu olacak eğer düzelmediyse geçmiş olsun xiaomi hepimizi yemiş demektir hocam
Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam
HyperFOS gelince mi düzelir, daha ilerideki zamanda mı bilemiyorum ama şunu kesin diyebilirim ki, ben göremem, sizler gençsiniz

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam
HyperFOS gelince mi düzelir, daha ilerideki zamanda mı bilemiyorum ama şunu kesin diyebilirim ki, ben göremem, sizler gençsiniz

Hocam söylediğim lafları geri yiyerek bootloader kilidini yarın açıp eu rom yükleyeceğim birazda orda yazılımsal hatalar keşfedeyim 8=) suat sarı hocamız malesef çeviri yapmayı bırakmış eu rom bazı kısımları ingilizce 13T modelinin çin romu yok eu ekibi global rom üzerine inşa etmiş ama herhangi bir bildirim sorunu yaşarsam anında globale döneceğim :) çeviri yapan suat sarı hocamız forumumuzda üye kendisine ulaşabilirsem nasıl yapacağıma dair biraz ipucu verirse eu rom çeviri işini ben üstlenmek isterim.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam söylediğim lafları geri yiyerek bootloader kilidini yarın açıp eu rom yükleyeceğim birazda orda yazılımsal hatalar keşfedeyim 8=) suat sarı hocamız malesef çeviri yapmayı bırakmış eu rom bazı kısımları ingilizce 13T modelinin çin romu yok eu ekibi global rom üzerine inşa etmiş ama herhangi bir bildirim sorunu yaşarsam anında globale döneceğim :) çeviri yapan suat sarı hocamız forumumuzda üye kendisine ulaşabilirsem nasıl yapacağıma dair biraz ipucu verirse eu rom çeviri işini ben üstlenmek isterim.
Ben sevgili suatsari hocamı etiketleyeyim de, görünce sizinle temasa geçer inşallah.. Çeviri işi çok zahmetli bir iş, bilginiz olsun

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah...tekrar Xiaomi ye döndüğünüzde görüşmek üzere

Yıllarca hep aynı şeyi söylemiştim hocam.. Ivır zıvır, saçma hataları her ne kadar Xiaomi'den uzaklaştırsa da diğerlerini gördükten sonra hep Xiaomi'ye geçiş yapılıyordu. En azından Xiaomi'de bu hataları düzeltebiliyor, daha "iyi" hale getirebiliyorduk. -du diyorum çünkü artık işler değişiyor gibi. Özellikle bootloader kilidinin açılmasına getirdikleri engeller ile birlikte artık Xiaomi hatalarını düzeltemeyeceğiz gibi görünüyor. Tekrar Xiaomi alır veya aldırır mıyım? Belki yaşlanır ve teknoloji cahili olursam tekrar Xiaomi olur ama artık çok zor... :D

Yani...

Ben senin düzeltilebilme ihtimalini sevmiştim Xiaomi,
Bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Bende Mi note 10'dan Huaweı P40 proya geçmiştim. stabilite farkını çok çabuk hissediyorsunuz Huaweıde ama artık akıllı telefonlar Otomobil sektörü gibi. Çıkan tüm yeni araçlar çok güzel. Her otomobil markasının en üst segment aracı iyi ve güzel özelliklerle donatılmış, Aynı şeyler cep telefonları içinde geçerli Her markanın amiral gemisi cihazları çok iyi. Huaweı uygun olsaydı tercihim P60 pro olacaktı ama çok pahalıydı. Bende tekrar xiaomi'nin amiral gemisi 13 ultrayı aldım. Yani Bir marka'nın en üst segment cihazını alınca ister istemez memnun kalıyorsunuz. Aldığınız veya alacağınız cihaz hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yıllarca hep aynı şeyi söylemiştim hocam.. Ivır zıvır, saçma hataları her ne kadar Xiaomi'den uzaklaştırsa da diğerlerini gördükten sonra hep Xiaomi'ye geçiş yapılıyordu. En azından Xiaomi'de bu hataları düzeltebiliyor, daha "iyi" hale getirebiliyorduk. -du diyorum çünkü artık işler değişiyor gibi. Özellikle bootloader kilidinin açılmasına getirdikleri engeller ile birlikte artık Xiaomi hatalarını düzeltemeyeceğiz gibi görünüyor. Tekrar Xiaomi alır veya aldırır mıyım? Belki yaşlanır ve teknoloji cahili olursam tekrar Xiaomi olur ama artık çok zor... :D

Yani...

Ben senin düzeltilebilme ihtimalini sevmiştim Xiaomi,
Bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar?
İnsan yaşlanınca teknoloji cahili olmuyor, Ayak uyduramıyor diyelim...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Canla başla global rom kullanılmasını tavsiye eden, hatta bu konuda kamu spotu gibi slogan üreten birinin " söylediğim lafları yiyerek eu rom yükleyeceğim. " söylemi üzerine Xiaomi Eu' nun sayfasına girip kullanıcı yorumlarına bakayım dedim. Sonra da düşündüm; hakikaten global bir cihazda bu romu kullanmak akıl kârı mı? Eğer fazla alternatifi olmayan çin cihazı kullanıyorsanız evet ama global bir model ise asla. Zaten aksi olsa romların efendisi Skorpi hocayı tutabilmek mümkün olur muydu? giggle~~
Bu arada aktif bir sosyal medya kullanıcısı değilim ama test ettiğimde bahsettiğiniz problemlere şahit olmadım diyebilirim.
Son sözüm de Xiaomi' yi gömüp Samsung ve Huawei güzellemesi yapan dostlara ...( iPhone' cuları saymıyorum zira onlar başka bir dünyada yaşıyorlar)
13 proyu almadan önce aynı fiyat bandında Huawei P60 pro, Vivo x80 pro, OnePlus 10 ve S22 Ultra gibi cihazları alabilirdim. Fakat MIUI aşığı biri olarak elim varmadı ve tercihim yine Xiaomi oldu. Çünkü biz Xiaomi' yi hataları ve günahlarıyla sevdik.8=)
Gidenin yolu açık olsun kalan sağlar bize yeter.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Canla başla global rom kullanılmasını tavsiye eden, hatta bu konuda kamu spotu gibi slogan üreten birinin " söylediğim lafları yiyerek eu rom yükleyeceğim. " söylemi üzerine Xiaomi Eu' nun sayfasına girip kullanıcı yorumlarına bakayım dedim. Sonra da düşündüm; hakikaten global bir cihazda bu romu kullanmak akıl kârı mı? Eğer fazla alternatifi olmayan çin cihazı kullanıyorsanız evet ama global bir model ise asla. Zaten aksi olsa romların efendisi Skorpi hocayı tutabilmek mümkün olur muydu? giggle~~
Bu arada aktif bir sosyal medya kullanıcısı değilim ama test ettiğimde bahsettiğiniz problemlere şahit olmadım diyebilirim.
Son sözüm de Xiaomi' yi gömüp Samsung ve Huawei güzellemesi yapan dostlara ...( iPhone' cuları saymıyorum zira onlar başka bir dünyada yaşıyorlar)
13 proyu almadan önce aynı fiyat bandında Huawei P60 pro, Vivo x80 pro, OnePlus 10 ve S22 Ultra gibi cihazları alabilirdim. Fakat MIUI aşığı biri olarak elim varmadı ve tercihim yine Xiaomi oldu. Çünkü biz Xiaomi' yi hataları ve günahlarıyla sevdik.8=)
Gidenin yolu açık olsun kalan sağlar bize yeter.
Hocam bir arkadaşa bakıp çıkacağım 🤣 eu rom konusunda haklısınız hocam fakat benim cihazın Çin sürümü olmadığı için global romu eu roma çevirmişler yaşadığım bir kaç yazılımsal sıkıntı ve global romun temalar uygulaması çok sıkıcı olduğu için şansımı denemek istiyorum. Keşke Çin romu ile global rom birebir aynı olsa tek fark Google servisleri olsaydı. Eu romda temaları içe aktar özelliği var birde widget ve tuaf simge düzenleme özellikleri hoşuma gidiyor.

Üst Alt