Çözüldü Elime Ulaştığı 24 Saat Olmadı Sorun Üzerine Sorun!!!

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar bazılarınız 14 gün içinde iade edebilirsin demiş ama telefonlarda bu durum geçerli değil . Sebebi ise sim kart takınca cihazın 2. ele düşmesi
Yok hocam iade edilebiliyor. Alınmaz ise iade direkt tüketici hakem heyetine başvurulabilir ve iade yapılabilir. Ayıplı ürün sonuçta

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Yok hocam iade edilebiliyor. Alınmaz ise iade direkt tüketici hakem heyetine başvurulabilir ve iade yapılabilir. Ayıplı ürün sonuçta
Tüketici hakem heyetine başvurulması gerekecek muhtemelen çünkü benim bir arkadaşım bozuk çıkan oyuncu kulaklığını dahi iade ederken sorun yaşadı hepsiburada ile, kaldı ki sim takılan telefonda ise uğraşmadan direk iade alacaklarını sanmıyorum pek bu sebeple hocam, işi yokuşa sürme ihtimalleri yüksek dediğiniz gibi hakem heyetine gidilebilir

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Xioami Türkiye Garantili telefon aldım. Kutudan çıkan garanti belgesinin arkasında Genpa iletişim numaraları var ben de dedim herhalde Genpa garantili. Genpanın sitesinden sorguluyorum fakat Genpa dışı diyor. Başına gelen oldu mu hiç ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xioami Türkiye Garantili telefon aldım. Kutudan çıkan garanti belgesinin arkasında Genpa iletişim numaraları var ben de dedim herhalde Genpa garantili. Genpanın sitesinden sorguluyorum fakat Genpa dışı diyor. Başına gelen oldu mu hiç ?
Sorgulama siteden yapılmıyormuş arkadaşlar mail atmak gerekiyormuş. Siteden yapılan sorgulama cihazın genpadan alınıp alınmadığını öğrenmeye yapıyormuş.

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Lite serisi nedense stabilite anlamında hiç SE gbi değil, Xiaomi neden bu seriye değer vermiyor anlamıyorum. Bence iade etmeyin ben de düşünmüştüm ( Mi8 lite )
ama birkaç hafta içinde telefon oturmuştu yerine. güncel cihaz, zamanla oturacaktır. İlk pişman sonra aşık olacağınız Lite serisine hoşgeldiniz.

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Tüketici hakem heyetine başvurulması gerekecek muhtemelen çünkü benim bir arkadaşım bozuk çıkan oyuncu kulaklığını dahi iade ederken sorun yaşadı hepsiburada ile, kaldı ki sim takılan telefonda ise uğraşmadan direk iade alacaklarını sanmıyorum pek bu sebeple hocam, işi yokuşa sürme ihtimalleri yüksek dediğiniz gibi hakem heyetine gidilebilir
Hocam önce bir uzlaşma yoluna gidin derim. Garanti iade vs.
Baktın yardımcı olmuyorlar tüketici hakem heyetine gidebilirsin. Xiaomi Türkiye garantili cihaz ise sorunu %90 çözerler diye düşünüyorum.

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
teşekkürler, beklemeden yine sipariş vermek istiyorum ancak sorun olur mu iade de acaba?
bi kumar oynasam mı:)
Aga acele işe şeytan karışırmış. Bir müddet bekleyince bir şey kaybedeceğini düşünmüyorum. Değişim olmuş işte. Bekle al sıfır cihazı bak keyfine :)

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Cihazın iadesini isteyin hocam. Paranızla orijinal Xiaomi satan resmi mağazalardan satın alınız.

Üst Alt