Çözüldü Elime Ulaştığı 24 Saat Olmadı Sorun Üzerine Sorun!!!

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
yeni almış olduğum mi note 10 lite cihazım ilk günden beni bir çok sorunla mağdur etti
1-Telefonla Görüşürken ekran açılıyor yanağımın değmesi neticesi ile başka uygulamalara giriyor ve dk tuttum görüşmem 1 dk geçtiği zaman ekran açılıyo kimi zaman kulağıma götürsem dahi konuşmayı bitirmeden ekran kapanmıyor kulağımda açık kalıyor
2-Telefonla konuşurken aniden telefon kendini kapattı
3-Ekranda görüntü donuyor altan dokunmatik çalışıyo baga girmiş gibi kapatmadan düzelmiyor
4-uygulamada gezinirken aniden ekran kararıyor ekranda sadece sarj işareti görünyo güç tuşu yeniden uyandırıyorum
telefon elime gelir gelmez güzel hissiyatlar oluşturdu gerek ekranı ile gerek kamera gereksede ses kalitesiyle ama sorun üzreine sorun çıkardı cihaz hepsiburadan alındı 64 Gb lık versiyon
Dediğiniz sıkıntılardan sadece arada bir ekran donması vardı bende. O da uygulamalarla alakalıydı genelde. Mesela bir uygulamada bir şey yazarken klavye donuyordu ama bildirim çubuğunu açıp vs kullanabiliyordum. Uyumluluk sorunu olsa gerek güncelleme ile çözülür. Yakınlık sensörünü de test ettim az önce stabildi hocam

e.batii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Dediğiniz sıkıntılardan sadece arada bir ekran donması vardı bende. O da uygulamalarla alakalıydı genelde. Mesela bir uygulamada bir şey yazarken klavye donuyordu ama bildirim çubuğunu açıp vs kullanabiliyordum. Uyumluluk sorunu olsa gerek güncelleme ile çözülür. Yakınlık sensörünü de test ettim az önce stabildi hocam
Ben yakınlık sensörünu falan bu cihazda nerede bilmiyorum netten baktim tuş takımı yazarak bi ekran geldi ama netteki kişinin telefonunun ayarlar kısmında yakınlık sensörü diye seçenek o seçenek benim telefonda yok yaptığım testi bile doğru yaptığımı düşünmüyorum

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ben yakınlık sensörünu falan bu cihazda nerede bilmiyorum netten baktim tuş takımı yazarak bi ekran geldi ama netteki kişinin telefonunun ayarlar kısmında yakınlık sensörü diye seçenek o seçenek benim telefonda yok yaptığım testi bile doğru yaptığımı düşünmüyorum
Hocam yakınlık sensörünün ultrasonik olması lazım kameranın altı vs o civarlarda ekran altında sanırım. Klasik kızılötesi sensör yok galiba

onurgursakal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Evet arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı ve ilk iş kurulum ve güncellemelerden sonra ilk olarak kamera tıkladım veee bembeyaz bir ekran.
arka kamera açılmıyor beyaz ekran çıkıyor
acayip moralim bozuldu, şimdi uğraş dur.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Aynen galiba sensörü bende bulamadım
Hocam dikkat edince buldum ben sensörü. Ahizenin metalinde en sağa bakın orada toplu iğne başı gibi bir yuvarlak var o yakınlık sensörü. Ortada değil de biraz sağda olduğu için telefonla konuşurken telefonu biraz ileride tutarsanız hiçbir sıkıntı çıkmıyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Yeni cihaz olduğu için yazılımsal sorunların olması doğal oluyor maalesef. Format atıp, güncellemeler ile düzelmesini bekleyeceksiniz mecbur. angel~~

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Arkadaşlar bazılarınız 14 gün içinde iade edebilirsin demiş ama telefonlarda bu durum geçerli değil . Sebebi ise sim kart takınca cihazın 2. ele düşmesi

Üst Alt