Yardım Ekranın kendi kendine tıklaması ve kilitlemesi

akanziii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Mi 11, Mi Note3
Konular
9
Merhabalar, geçen haftalarda xiaomi.eu beta MIUI 10 dan eu stable 11 e geçiş yapmıştım. İlk hafta her şey çok iyiyken bir anda telefonun bir anda ekranı kapandı ancak fiziksel tuşların verdiği geribildirimi devam ediyordu. Yaklaşık 3dk sonra ekran geldi. Geldikten sonra da ana ekranda kendi kendine bir sürü yere tıklıyordu. Ama sadece ana ekranda oluyor başka uygulamalarda sorun yok. Bende yazılımsal olduğunu düşünerek eu stable MIUI 10'a geçiş yaptım. Maalesef sorun hala devam etmekte. Nasıl çözebilirim? Telefon herhangi bir şekilde darbe almadı. Video boyutundan dolayı yüklenmiyor YouTube'a yükleyip linki bırakıyorum. Teşekkürler.

Video:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akanziii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Mi 11, Mi Note3
Konular
9
Bazen ram yüklenmesinden dolayı istemsiz işlemler olabiliyor. Büyük ihtimal sizinki de o zamana denk geldi. Mesela benim telefon da geçen gece kendi kendine titremeye başladı bildirim gelir gibi. Uykumdan uyandırdı namussuz :D Arada oluyor böyle vakaalar
Ahahahaha :D güldürdünüz hocam. Ram konusunda haklı olabilirsiniz bilemiyorum hocam. Ama genelde hep 2-3 GB ram boşta gözüküyor. çok zorladığım bir ana gelmiş olabilir haklısınız.

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Ahahahaha :D güldürdünüz hocam. Ram konusunda haklı olabilirsiniz bilemiyorum hocam. Ama genelde hep 2-3 GB ram boşta gözüküyor. çok zorladığım bir ana gelmiş olabilir haklısınız.

O boştaki ram olayı farklı bi boyut. Kullanmadığı ramda zorlama zaten yapamaz. Bazen çekirdeklerden de kaynaklanabiliyor. Sen bi işlem yapmıyosun görünürde ama arka planda çalışan işlemler çekirdekleri zorlayabiliyor.

Oyla:

akanziii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Mi 11, Mi Note3
Konular
9
O boştaki ram olayı farklı bi boyut. Kullanmadığı ramda zorlama zaten yapamaz. Bazen çekirdeklerden de kaynaklanabiliyor. Sen bi işlem yapmıyosun görünürde ama arka planda çalışan işlemler çekirdekleri zorlayabiliyor.
Tamamdır hocam. Dün geceden beri hala bişey olmadı çok şaşırdım. Olursa ve stock roma dönersem yazacağım.

Oyla:
Üst Alt