Yardım Ekranda küçük leke

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
hocam bence götürün bir çünkü fotoğrafı tam ekran yapınca o damlanın gitmesi lazımdı ama gitmedi demişsiniz burada farklı bir durum var bence
Başka cihazım olmadığı için goturemem ama 5 6 aydır böyle duruyor beni rahatsız etmiyor fazla belli olmadığı için ama büyür mü onu düşünüyorum buyumezse herhangi bir sorun yaratmıyor

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Başka cihazım olmadığı için goturemem ama 5 6 aydır böyle duruyor beni rahatsız etmiyor fazla belli olmadığı için ama büyür mü onu düşünüyorum buyumezse herhangi bir sorun yaratmıyor
hocam eğer garanti çok önemli değilse bl kilidini açıp rom atın ha eğer önemliyse servise götürün rom atsın ( miui 11 olmasını vurgulayarak söyleyin ) zaten rom atma işlem uzun sürmez maks 10 dk atma 5dk de telefonun açılması sürer

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
hocam eğer garanti çok önemli değilse bl kilidini açıp rom atın ha eğer önemliyse servise götürün rom atsın ( miui 11 olmasını vurgulayarak söyleyin ) zaten rom atma işlem uzun sürmez maks 10 dk atma 5dk de telefonun açılması sürer
Bl kilidi açınca garanti gidiyormu önceden başka cihazda açtım garantide bir sorun olmadı ama mi11 lite direk MIUI 12 ile çıktı sanırım,siz garanti sorunca garantiye yollayın ekranı degistirsinler diyeceksiniz sandım

Üst Alt