Soru Ekran Sorunu

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
6
Merhabalar, mi 5 cihazımda uzun süre bir uygulamayı kullanıp(yaklaşık yarım saat falan) video vs izledikten sonra uygulamayı kapattığımda ekranda kullandığım uygulamanın izleri kalıyor çok ince bir şekilde. Detaylı bir şekilde bakınca fark ediliyor. Örneğin YouTubeda bir video izleyip ana ekrana döndüğümde izlediğim videonun ismi kanalın ismini vs görebiliyorum detaylı bakınca ana ekrana. Bu sorununu sebebi ne olabilir. Normal mi yoksa benim cihazımda mı bir arıza olma ihtimali var? Yardımcı olabilr misiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran görüntüsü alınca bahsettiğim sorun belli olmuyor bu arada.

Oyla:

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Ghost Screen birçok telefonda olduğu gibi sizin de başınıza gelmiş. Geçmiş olsun. Rom la düzelebileceğini düşünüyorum.

GT-S7390 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ghost Screen birçok telefonda olduğu gibi sizin de başınıza gelmiş. Geçmiş olsun. Rom la düzelebileceğini düşünüyorum.

Sizin cevabınızdan sonra biraz araştırma yaptım ve bu konudan muzdarip birçok arkadaş varmış zaten. Ghost screen uygulaması ile sorunu çözdüğünü ifade etmiş bazıları. Kimisi ekranın değişmesi yönünde yorumda bulunmuş. Sizin bu konuda net bilginiz var mı. Uygulama sorunu çözebilir mi gerçekten?

Oyla:

Mr.BozKurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
S-7390
Konular
9
Sizin cevabınızdan sonra biraz araştırma yaptım ve bu konudan muzdarip birçok arkadaş varmış zaten. Ghost screen uygulaması ile sorunu çözdüğünü ifade etmiş bazıları. Kimisi ekranın değişmesi yönünde yorumda bulunmuş. Sizin bu konuda net bilginiz var mı. Uygulama sorunu çözebilir mi gerçekten?

Benim bu konuyla ilgili tam bir bilgim yok. Kaldı ki bende sizin gibi bir mağdurum. Samsung kullandığım için pek önemsemiyorum. Başka forumlarda başka cihazlar üzerinden bildiğim kadarıyla bu işi ancak iki şekilde çözebilirsiniz;
1) Güncelleme gelirse kendiliğinden hallolur
2) Başka romlarda deneyerek çözüm arayabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt