Soru Ekran koruyucu

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Arkadaşlar daha önce konu açıldı mı bilmiyorum ama bulunduğum bölgede pek imkan yok. Ekrana tam oturan bir ekran koruyucu taktıramadım. Önereceğiniz bir site var mıdır sipariş için

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Hocam Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle kaba durabiliyor.

Size aşağıdaki ürünü öneririm .

Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Ekran pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Ayrıca Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .

Ben ürünün Pocophone F1 için olan versiyonunu 4 aydır kullanıyorum . 5-6 Kez Telefonu düşürmeme karşılık en ufak bir deformasyon oluşmadı. Forumda tavsiyemle Pocophone F1 için olan versiyonunu alan 4-5 arkadaşımız mevcut .
Tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Oyla:

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Elimde iki adet var kendi telefonumda da kullanıyorum, önceki kullandığım normal kırılmaz camdı p 20 lite modelinin koruyucusuydu, ekranı kaplamıyordu ama bu ekranı tam kaplıyor, dokunmatiği de kesinlikle daha iyi oldu önceki koruyucudan, düşününen olursa jelatini sökülmemiştir 20 tl adedi istanbuldayım avrupa yakası

Hocam cam mı jelatin mi bu

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10

Hocam karar , tercih size ait ancak size önerimi yineliyorum.
Çünkü gerçekten Tamperli/Kırılmaz ( Tam kaplayan 3d/5d ekran ) Ekran Koruyuculara göre çok daha dayanıklı ve estetik bir ürün. Hemde daha makul bir fiyata

Hocam Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle kaba durabiliyor.

Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli camlara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Ayrıca Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .

Ben ürünün Pocophone F1 için olan versiyonunu 4 aydır kullanıyorum . 5-6 Kez Telefonu düşürmeme karşılık en ufak bir deformasyon oluşmadı. Forumda tavsiyemle Pocophone F1 için olan versiyonunu alan 4-5 arkadaşımız mevcut .

Oyla:

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19

Ben ürünün Pocophone F1 için olan versiyonunu 4 aydır kullanıyorum . 5-6 Kez Telefonu düşürmeme karşılık en ufak bir deformasyon oluşmadı.
Benim paylaştığım ürün
jelatin değil hocam bu teknosada vs gördüklerinden. üçüncü resime bakarsan 9H sertliğinde olanlardan alt kısımda yazıyor özellikleri. Normal camda dokunmatik daha çok tekliyordu bunda düzeldi daha iyi oldu. Ekranı tam kaplıyor, ''tariktastan'' arkadaşın dediği gibi kılıfla uyumsuzluğu da yok, üç farklı kılıfım var kalın ve ince olmak üzere hiçbiriyle sorun yaşamadım. Parmak izi tutuyor fakat silince geçiyor, az kaba durduğu doğrudur fakat kesinlikle jelatin tipinden daha iyi oldu dokunmatik ve tip açısından. Karar senin tabiki.

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
An itibariyle telefonumda kullandığım, ekrani tam kapatan, dokunmatik hassasiyeti iyi olan ekran koruyucumun linkini aşağıya bırakıyorum

Not: 5d olan versiyonu seçip satın alın.
Edit1: 3d de kenarlardan 5d de komple ekrana yapisiyormus bana oyle dendi arada 7 tl fark vardı ben 5d aldim memnunum, ben biraz takintiliyim ekranin kenarinda ufak bosluk kalmasını sevmiyorum bu urun o açıdan iyi, düz temperli cam yapmak yerine siyah çerçeveli cam yapmışlar o yuzden bu ürünü uygulamak aşırı derecede dikkat istiyor, çentik kamera ahize, bildirim ledi en ufak kaymada yanlış yapışır siyahlık altında kalir ki ben basta yapamadim, söktüm tekrar duzeltim yapıştırdım. Yapistiktan sonra ustune temiz bezle bastirip iyice kenarlardan havasini almak gerekiyor.

Edit2:
Dokunmatik hassasiyeti çok iyi, canlılık da güzel renk değişimi felan yapmıyor, parlama yapmıyor, biraz parmak izi var sadece. Ekran caminda hiç boşluk bırakmıyor

Xiaomi Mi A2 Lite 5D Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:
Oyla:

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
An itibariyle telefonumda kullandığım, ekrani tam kapatan, dokunmatik hassasiyeti iyi olan ekran koruyucumun linkini aşağıya bırakıyorum

Not: 5d olan versiyonu seçip satın alın.
Xiaomi Mi A2 Lite 5D Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

Tam kapatandan kastimiz çentik vs hepsi birebir uyumlu mudur ?

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12

Ekli dosyalar

• xiaomi-mi-a2-lite-3d-tam-ekran-koruyucu-full-kaplama-cam__0131370879549127.jpg
    xiaomi-mi-a2-lite-3d-tam-ekran-koruyucu-full-kaplama-cam__0131370879549127.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Peki ekran verimi nasil dokunmatigi parlakligi canliligi vs vs almayi düşünüyorum cunku
aynı fiyata 3 tane alırsınız ki bu mağazada 3/1 kupon da var, bana 3 hafta da geldi, iki arkadaşıma da aldırdım hepsi memnun, bir tane yedeğim var şuan yedek her zaman iyidir.

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Peki ekran verimi nasil dokunmatigi parlakligi canliligi vs vs almayi düşünüyorum cunku

Dokunmatik hassasiyeti çok iyi, canlılık da güzel renk değişimi felan yapmıyor, parlama yapmıyor, biraz parmak izi var sadece. Ekran caminda hiç boşluk bırakmıyor

Oyla:
Üst Alt