Yardım ekran koruyucu önerisi ?

• Konbuyu başlatan Silinen üye 65171
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K
S

Silinen üye 65171

Guest
en iyi ekranı kaplayan kaliteli bişey arıyorum ?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
ben aldım beğenmedim kalitesiz ve ekrana tam olmuyor pişmanım yenisini alıcam
Hangi üründen bahsediyorsunuz hocam?
Gönderilerde daha açık dille , tüm bilgileri paylaşmanız en efektif sonucu verecektir :)

Oyla:
S

Silinen üye 65171

Guest
sizin önerdiğiniz ürünü aldım ekrana tam oturmuyor çentik bile oturmuyor tam ortalı bile değil başka bir telefonun olan yada standart üretilmiş bir koruyucu poco ya özel değil kesinlikle ve kalitesiz

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
sizin önerdiğiniz ürünü aldım ekrana tam oturmuyor çentik bile oturmuyor tam ortalı bile değil başka bir telefonun olan yada standart üretilmiş bir koruyucu poco ya özel değil kesinlikle ve kalitesiz
Ürün ekranı tam kaplamadığını yukarıdaki öneri mesajımda belirtmiştim .
Ayriyeten ürün KIRILMAZ CAM DEĞİLDİR , Nano ekran koruyucudur.
Ürünün bilgilerini ve Dayanıklılığını yukarıda belirttim .
Bende Nano Ekran Koruyucu Öneririm. Önerdiğim ürünü aşağıya bırakıyorum. Henüz Ekran Koruyucu Almadı iseniz değerlendirmenizi tavsiye ederim :)

2 aydır sorunsuz kullanıyorum. 5-6 kez telefonu düşürmeme karşın çizik, çatlak , kırık oluşmadı. Çok memnunum .
Forumda bu önerimden yola çıkarak ürünü satın alıp kullanan arkadaşlarda mevcut ve üründen memnunlar.

Nano Ekran Koruyucular, Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle telefon estetiğini bozuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli Ekran Koruyuculara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Üzerinde pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Uygulaması ise gayet kolay. Evde herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .
Ürün fiyatı çok makul ve Yorumlardanda görüleceği üzere memnuniyet yüksek seviyede.

Ancak taktir tabii ki size ait. :)

Lakin eğer üründe bir kusur yok ise tam ortalı bir şekilde oturuyor.

Eğer siz ürünü dikkatli bir şekilde yerleştirmedi iseniz kaymalar olmuş olabilir.
Telefoncuya götürüp taktırtmanızı tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Oyla:

Emre06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Poco F1
Konular
0

Ekranı tam kaplayan ekran koruyucu almıştım pocophone için hocam 5d full kavisli ilk sorun kameraların ortasındaki hoparlör boşluğundan içeriye toz girip kamerayı tozla kaplaması oldu ikincisi çok basit bir şekilde parçalandı ; Nano kullanıyorum tariktastan arkadaşımızın dediğini şuanlık daha iyisini bulamadım ama iPhone xs maxin ekran koruyucuları uyuyormuş diye duydum bilmem dener misiniz ?

Son düzenleme:
Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Ekranı tam kaplayan ekran koruyucu almıştım pocophone için hocam 5d full kavisli ilk sorun kameraların ortasındaki hoparlör boşluğundan içeriye toz girip kamerayı tozla kaplaması oldu ikincisi çok basit bir şekilde parçalandı ; Nano kullanıyorum tariktastan arkadaşımızın dediğini şuanlık daha iyisini bulamadım ama iPhone xs maxin ekran koruyucuları uyuyormuş diye duydum bilmem dener misiniz ?
Önermiş olduğum ürün gayet yeterli koruma sağladığından ve kullanışlı olduğundan fazlasına pekte ihtiyaç duyulmuyor. 4 aydır en ufak bir deformasyon ile karşılaşmadan cihazımı layıkıyla koruyor happy~~

Not: Kullanıcıları @kullanıcıismi şeklinde etiketleyebilirsiniz :)

Oyla:

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
arkadaşlar bende pocof1 için kılıf ve ekran koruyucu bakıyorum fakat daha birşey bulamadım.çok fazla çeşit var.
tariktastan arkadaşın önerdiği koruyucu şuan satışa kapalı başka ne önerirsiniz.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
arkadaşlar bende pocof1 için kılıf ve ekran koruyucu bakıyorum fakat daha birşey bulamadım.çok fazla çeşit var.
tariktastan arkadaşın önerdiği koruyucu şuan satışa kapalı başka ne önerirsiniz.
Hocam aşağıdaki Link'ten ürüne ulaşabilirsiniz :)

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende Nano Ekran Koruyucu Öneririm. Önerdiğim ürünü aşağıya bırakıyorum. Henüz Ekran Koruyucu Almadı iseniz değerlendirmenizi tavsiye ederim :)

2 aydır sorunsuz kullanıyorum. 5-6 kez telefonu düşürmeme karşın çizik, çatlak , kırık oluşmadı. Çok memnunum .
Forumda bu önerimden yola çıkarak ürünü satın alıp kullanan arkadaşlarda mevcut ve üründen memnunlar.

Nano Ekran Koruyucular, Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle telefon estetiğini bozuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli Ekran Koruyuculara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Üzerinde pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Uygulaması ise gayet kolay. Evde herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .
Ürün fiyatı çok makul ve Yorumlardanda görüleceği üzere memnuniyet yüksek seviyede.
Hocam bende yaklaşık 3 senedir tamperli camdan nano cama geçtim. Ve anlattığınız sebeplerden dolayı bir daha kırılmaz cam almam dedim. Ama aldığım nanolar hep leke tutuyordu. Parmak izi tutuyordu. Oneplus-6t telefonum için Çinden nillkin tempered cam siparişi verdim çünkü çok övüyorlar. Geldi. Nanoyu çıkarıp yapıştırdım. Ve baktım ki hissiyat çok güzel. Kolay kolay leke tutmuyor. Dokunmatik kaygan çok iyi. Biraz kaba evet. Ama Yine de temperli camın kalitelisi oldu mu, nano filan hikaye diye düşünüyorum.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Hocam bende yaklaşık 3 senedir tamperli camdan nano cama geçtim. Ve anlattığınız sebeplerden dolayı bir daha kırılmaz cam almam dedim. Ama aldığım nanolar hep leke tutuyordu. Parmak izi tutuyordu. Oneplus-6t telefonum için Çinden nillkin tempered cam siparişi verdim çünkü çok övüyorlar. Geldi. Nanoyu çıkarıp yapıştırdım. Ve baktım ki hissiyat çok güzel. Kolay kolay leke tutmuyor. Dokunmatik kaygan çok iyi. Biraz kaba evet. Ama Yine de temperli camın kalitelisi oldu mu, nano filan hikaye diye düşünüyorum.
Hocam aynı durumu Nano Koruyucular içinde söyleyebiliriz. Gerçekten kalitelisini temin eder iseniz Ne parmak izi , ne de herhangi bir sorun yaşamazsınız .

10 aydır aynı ekran koruyucuyu kullanıyorum ve henüz kıramadım kendisini :D
2 günde bir ekranı gözlük bezi ile temizliyorum ve gayet yeterli oluyor :)

Tabii ki zevkler , tercihler tartışlamaz :)

Oyla:
Üst Alt