Yardım ekran koruyucu önerisi ?

• Konbuyu başlatan Silinen üye 65171
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 3K
S

Silinen üye 65171

Guest
en iyi ekranı kaplayan kaliteli bişey arıyorum ?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
sefa hocamdan nano cam alın. kirilma derdi yok kaba gözükme derdi yok. ve koruyor. daha ne olsun

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bende Nano Ekran Koruyucu Öneririm. Önerdiğim ürünü aşağıya bırakıyorum. Henüz Ekran Koruyucu Almadı iseniz değerlendirmenizi tavsiye ederim :)
Tabii ki buyrun:

Uygulaması gayet kolay. Evde kendim herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda gayet iyi. Kırılmaz ekrana göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor ve pek kirlenmiyor.
2 aydır sorunsuz kullanıyorum. 5-6 kez telefonu düşürmeme karşın çizik, çatlak , kırık oluşmadı. Çok memnunum .
Forumda bu önerimden yola çıkarak ürünü satın alıp kullanan arkadaşlarda mevcut ve üründen memnunlar.

Nano Ekran Koruyucular, Tamperli(Kırılmaz) ekran koruyuculara göre daha ince olduğundan telefon estetiğini bozmuyor.
Ekranı tam kaplayan koruyucu ekranlar (3d/5d) kılıfla beraber kullanımlarda uyumsuzluklara yol açabiliyor ve kalın olmaları sebebiyle telefon estetiğini bozuyor.
Kenarlarda kılıfla kullanabilmek adına çok az göze batmayan boşluk kalıyor.
Darbeyi emen yapısı ve Tamperli Ekran Koruyuculara göre kırılma oranı çok düşük olması sebebiyle ömrü uzun.
Üzerinde pek parmak izi bırakmadığından temiz bir kullanım sağlıyor.
Uygulaması ise gayet kolay. Evde herhangi bir gözlük bezi yardımı ile uyguladım ve herhangi bir hava kabarcığı oluşmadı. Dokunmatik hissiyatıda çok iyi .
Ürün fiyatı çok makul ve Yorumlardanda görüleceği üzere memnuniyet yüksek seviyede.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara sayın moderatörüm peki bu reklam değil mi? reklam yasak diyerek benim iletimi sildiniz, hatırlatırım.

onununcuköy dostum sakın yanlış anlama, seni şikayet etmek için yazmadım.
Öncelikle mesajınız sadece reklam değil, artı olarak üslup nedeniyle silindi. "Dostum kazık yemişsin" yazmanız sizin için sorun olmayabilir ancak başka kullanıcılarımız ve bizler için sorun. Kaldı ki bu üslubunuz nedeniyle uyarı ya da uzaklaştırma almadınız sadece mesajınızı kaldırdım. İkinci olarak @onununcuköy hocamın vermiş olduğu link kendi sitemize ait ve evet reklam. Kendi sitemize ait reklamlar konusunda sizden izin almamıza gerek yok. Üçüncü olarak belli başlı bilgilendirme amaçlı verilen, iyi referanslara sahip sitelerin bilgilendirme amaçlı linklerini reklam olarak değerlendirmiyoruz ancak sizin yaptığınız gibi her hangi bir referansı olmayan linklerin güvenilir linkler gibi paylaşılmasına müsaade edilmiyor. Dördüncü olarak hiç bir yöntici arkadaşımızın her kaldırılan mesajı için uzun uzun açıklama yazmak ya da mesajı kaldırılan üyenin muhtelif konulara girerek eleştirme çabalarına yanıt aramak gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Üyelerimizin forum kurallarımızı okumuş ve anlamış oldukları kabul edilmektedir.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis