Soru Ekran kaydi

wvw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ff
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Ekran kaydını sesli yapabilirmiyiz? Ornegin Explorer da baktığımız şeyler kendi sesimiz ve mevcut görüntüyle kaydedilip WhatsApp tan gönderme imkanımız varmı

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
İfade hatası olabilir hocam,su linkteki gibi yapmak istiyorum anlayacağınız
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam telinde ekran video kaydedicisi varmı? Varsa onu aç.ayarlardan arayıp bulamazsın.ekran video kaydedici programı aç,programı açtıktan sonra ayarlar a tıkla ve resimde gösterdiğim gibi,hocamızın da dediği gibi mikrofonu seç tamamdır

Oyla:

wvw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ff
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Hocam telinde ekran video kaydedicisi varmı? Varsa onu aç.ayarlardan arayıp bulamazsın.ekran video kaydedici programı aç,programı açtıktan sonra ayarlar a tıkla ve resimde gösterdiğim gibi,hocamızın da dediği gibi mikrofonu seç tamamdır
Onu soruyorum işte,mi 5s kullanıyorum 8.5.4.0 sürüm.telefonun orjinalinde böyle bir özellik varmı acaba ?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Onu soruyorum işte,mi 5s kullanıyorum 8.5.4.0 sürüm.telefonun orjinalinde böyle bir özellik varmı acaba ?

Hocam sen bizimle dalga mı geçiyorsun?konu açtığın msjda "ekran kaydını sesli yapabilirmiyiz" diyorsun.mi5s te ekran kaydetme özelliği varmı demiyorsun.yani ekran kaydı yapabiliyorsun ama seslisini istiyorsun diye anlıyor herkes.ben başka bişey yazmıcam iyi forumlar

Oyla:

wvw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ff
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Hocam sen bizimle dalga mı geçiyorsun?konu açtığın msjda "ekran kaydını sesli yapabilirmiyiz" diyorsun.mi5s te ekran kaydetme özelliği varmı demiyorsun.yani ekran kaydı yapabiliyorsun ama seslisini istiyorsun diye anlıyor herkes.ben başka bişey yazmıcam iyi forumlar
Kusura bakma kardeşim ,yanlış ifade etmiş olabilirim kendimi.zamaninizi aldıysan hakkınızı helal edin.durumu anlatamadığım için şu linki verdim zaten

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Kusura bakma kardeşim ,yanlış ifade etmiş olabilirim kendimi.zamaninizi aldıysan hakkınızı helal edin.durumu anlatamadığım için şu linki verdim zaten

Şu an kullandığınız sürümde bu uygulama mevcut değil, Google play'dan Az screen recorder indirip kullanabilirsiniz.

Oyla:

ZoanT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Mİ 4 LTE
Konular
0
Hocam benim ekran kaydedicisinde ses kaynağında sadece sessiz ve mikrofon seçeneği var yani sistem seslerini falan kaydedemiyorum bi yardım edermisin ?

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam benim ekran kaydedicisinde ses kaynağında sadece sessiz ve mikrofon seçeneği var yani sistem seslerini falan kaydedemiyorum bi yardım edermisin ?
Ayarlarda sessiz seçeneğini seçerseniz video kaydını sessiz yapar,mikrofon seçeneğini seçerseniz hem telefon hoparlöründen çıkan sesi hemde ortam sesini kaydeder.Eski sürümde bu ayarlar sessiz,hoparlör ve mikrofon olarak yer alıyordu ama son güncellemelerde bu şekilde artık.

Oyla:

ZoanT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Mİ 4 LTE
Konular
0
Ayarlarda sessiz seçeneğini seçerseniz video kaydını sessiz yapar,mikrofon seçeneğini seçerseniz hem telefon hoparlöründen çıkan sesi hemde ortam sesini kaydeder.Eski sürümde bu ayarlar sessiz,hoparlör ve mikrofon olarak yer alıyordu ama son güncellemelerde bu şekilde artık.
Hocam peki eski surumune falan alamiyormuyuz bu uygulamayi ben boyle kullanmak istemiyorum

Oyla:
Üst Alt