Yardım Ekran Kapanması

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
3 aylık redmi pro 8 telefonum var.2 haftadır telefon çalışırken herhangi bir uygulamaya girdiğimde ekran kapanıyor.Cihaz çalışıyor fakat ekran gelmiyor.Power tuşuna basıyorum geliyor gidiyor ekran.Biraz bekliyorum düzeliyor örn kamerayı açıyorum yine aynısı oluyor.Sürekli yapmıyordu fakat şuan sürekli hale geldi.Bu telefonu aldığıma bin pişman oldum.Yardım edebilecek varsa bekliyorum.Şimdiden teşekkrüler.

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
Hocam recovery mode alip wipe yaptığınızı söylediniz. Bunun haricinde bootloader kilidi kapali cihaza baska işlem yapamazsınız maalesef. Cihaz garantili ise garantiye gönderin.

anladım.Xiomi aradım fakat çalışmadıklarını çağrı merkezine kayıt etmişler.Kimseye ulaşamıyorum.Bana servis ile ilgili yardım edebileceğiniz bir durum olabilir mi?

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
anladım.Xiomi aradım fakat çalışmadıklarını çağrı merkezine kayıt etmişler.Kimseye ulaşamıyorum.Bana servis ile ilgili yardım edebileceğiniz bir durum olabilir mi?
Hocam ozel servis destegi derseniz Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
Şarjı falan bitmiş olmasın
Yani hiç mi açılmıyor
Tepki falan yok mu

şarj fulldu gece.Şarj kablosunu takıyorum sadece tepedeki küçük şarj ışığı yanıyor ekran yok.Yani neden böyle oldu bi anda anlamış değilim.Korsan telefon olsa tamam,yazılım olsa onada tamam ama böyle birşey yokki.Xiomide saolsun bir tane kişi çalışmıyo galiba şuan ulaşamıyorum.Sizin yardımınıza bakıyorum açıkçası hocam :(

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
şarj fulldu gece.Şarj kablosunu takıyorum sadece tepedeki küçük şarj ışığı yanıyor ekran yok.Yani neden böyle oldu bi anda anlamış değilim.Korsan telefon olsa tamam,yazılım olsa onada tamam ama böyle birşey yokki.Xiomide saolsun bir tane kişi çalışmıyo galiba şuan ulaşamıyorum.Sizin yardımınıza bakıyorum açıkçası hocam :(
Cihaz garantili olduğu için pek bir şey yapamıyoruz hocam. Bootloader kilidi de kapaliymis zaten .Güç tuşuna basılı felan tutun ses tuşları ile güç tuşuna aynı anda felan basın

Oyla:

onur şekercioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
red mi pro 8
Konular
4
Cihaz garantili olduğu için pek bir şey yapamıyoruz hocam. Bootloader kilidi de kapaliymis zaten .Güç tuşuna basılı felan tutun ses tuşları ile güç tuşuna aynı anda felan basın

yok hepsini yaptım olmuyor.Şuan şarjda takılı.Üstteki şarj ışığı sabit yanıyor.Power tuşuna basılı tutuyorum belli bi süre sonra şarj ışığı sönüyor power tuşunu bıraktığımda tekrar yanıyor.Ne diyelim ilginize çok teşekkürler yordum sizide.Yani bu kadar dandik bi tel olduğunu bilseydim almazdım.Diyecek birşey bulamıyorum

Oyla:
Üst Alt