Soru Ekran ışığının telefonun arkasından belli olması

• Konbuyu başlatan SCSC
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 48
  • Görüntüleme 5K

SCSC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
2132
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herkese merhaba

10 gün önce cepporttan aldığımız mi note3 ekran açıkken arka yazılarında ışığı belli ediyor bu durum normal
midir acaba?

trippin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
hocam geçmiş olsun, ben 2 adet mi note 3 aldım bugün elime ulaştı biri mavi biri siyah çok şükür bu sıkıntı yok. bu arada mavi renk efsane olmuş tavsiye ederim.

Oyla:

xxparlak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
olcay
Cihazım
mi 6
Konular
7
İyi günler ben de bugün hepsiburada satıcısından sipariş verdim. Bu sorun olursa yollayacağım. Bakalım onların tavrı ne olacak.
[doublepost=1516101386,1516101353][/doublepost]
Forumu okuyunca baktım aynı durum benim cihazda da mevcut ama kılıf kullanınca görülmüyor. Bana göre problem edilecek bir olay gibi görünmüyor.
Nerden aldınız

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Merhaba arkadaşlar bugun bende Sirkecideki cepport mağazasına gidip mi note 3 aldım. Almadan önce bu yorumları okumuştum. Ürünün parasını ödemeden önce kutuyu açıp kontrol ettim böyle bi sıkıntı var mı diye. Bende dediğiniz gibi bi sıkıntı çıkmadı. Zaten sıkıntı çıksaydı o anda ya telefonu almayacaktım ya da başka bi kutu açtıracaktım. İmkanınız varsa istanbulda ikamet ediyorsanız cepportun direk yerinden alın cihazları. Cepporttaki önder beye teşekkür ediyorum çok ilgilendi benimle sağolsun

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Şöyle bir bilgilendirme yapma gereği duydum şimdi bizim ülkemizde 2017 den itibaren ithal cihazlarda

Arkaya lazer baskı şartı getirildi bende de Mi5 Prime var malesef aynı şey bendr de mevcut sorun değil

Lazer baskı malesef kötü olduğundan cam kapağın arka plastiğini aştığı için o kısım öyle gözükmekte

Bir vantuz ile camı açıp bakabilirsiniz boşuna tüketici mahkemesinde yıpranmaya gerek yok

Edit: ekran parlaklığını sona alıp arkaya baksın 2017 den sonra cihaz alanlar mi logosunun altında ki o Lazer baskıda belli olur arkası cam olanlar*
haklıymıssınız hocam bugun bende aldım allahtan buyuk sorun degıl
[doublepost=1516645718,1516645617][/doublepost]
hocam geçmiş olsun, ben 2 adet mi note 3 aldım bugün elime ulaştı biri mavi biri siyah çok şükür bu sıkıntı yok. bu arada mavi renk efsane olmuş tavsiye ederim.
ımkanı yok hocam bu durum ıthalat yapılan telefonların hepsınde var. anca ozel ıthalat yada yasal olmayan yollardan getırılıp malum yollardan kayıtla olan cıhazlarda lazer baskı yoktur ondan ısık gelmez eger alacak olan arkadas olurda foruma bakarsa haberı olsun
[doublepost=1516645793][/doublepost]
Merhaba arkadaşlar bugun bende Sirkecideki cepport mağazasına gidip mi note 3 aldım. Almadan önce bu yorumları okumuştum. Ürünün parasını ödemeden önce kutuyu açıp kontrol ettim böyle bi sıkıntı var mı diye. Bende dediğiniz gibi bi sıkıntı çıkmadı. Zaten sıkıntı çıksaydı o anda ya telefonu almayacaktım ya da başka bi kutu açtıracaktım. İmkanınız varsa istanbulda ikamet ediyorsanız cepportun direk yerinden alın cihazları. Cepporttaki önder beye teşekkür ediyorum çok ilgilendi benimle sağolsun
arkasında lazer baskı yoksa ısık yoktur yok lazer baskı varsa parlaklıgı full acın gozukecektır :)

Oyla:

trippin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
yazdığım mesajı düzeltmiş olayım, evet bendeki cihazdada ışık belli oluyor ama arkadaştaki gibi değil gece zifiri karanlıkta ekran ışığını full yaptığımda lazerle yazılan yerde ışık belli oluyor ama gündüz yada aydınlıkta hiç belli olmuyor.

Oyla:

akavuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar iyi geceler.Hepsiburada dan aldığım mi note 3 ü aldığım günden beri kılıfla kullandığım için bugüne kadar farkedememistim. Bugün ekran parlaklığını sonuna kadar açınca arkadaki lazer yazının orada ışık sızması gördüm.Karanlikta veya Dikkatli bakinca belli oluyor.Telefondan çok memnunum.Baska bir problem de çıkmadı.Panel Jdi yazıyor.Pek anlamam iyi midir kötü müdür.Sizce iadeyle falan uğraşmaya gerek var mı? Satıcı 2017 itibariyle yasal zorunluluk olduğu için tüm telefonlarda olabileceğini, üretim hatası olmadığını söylüyor.29 ocakta Hepsiburada turuncu mağaza dan almıştım.Ne yapayım sizce.
[doublepost=1517778461,1517777718][/doublepost]
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu şekilde görünüyor.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Arkadaşlar iyi geceler.Hepsiburada dan aldığım mi note 3 ü aldığım günden beri kılıfla kullandığım için bugüne kadar farkedememistim. Bugün ekran parlaklığını sonuna kadar açınca arkadaki lazer yazının orada ışık sızması gördüm.Karanlikta veya Dikkatli bakinca belli oluyor.Telefondan çok memnunum.Baska bir problem de çıkmadı.Panel Jdi yazıyor.Pek anlamam iyi midir kötü müdür.Sizce iadeyle falan uğraşmaya gerek var mı? Satıcı 2017 itibariyle yasal zorunluluk olduğu için tüm telefonlarda olabileceğini, üretim hatası olmadığını söylüyor.29 ocakta Hepsiburada turuncu mağaza dan almıştım.Ne yapayım sizce.
[doublepost=1517778461,1517777718][/doublepost]

Bu şekilde görünüyor.

Gerek yok kalsın bizde de o şekilde

Oyla:

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Bende cepporttan aldim jdi panel . Lazer baskı var arkasında fakat full parlaklık ve zifiri karanlikta dahi en ufak ışık sızması yok.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
bir arkadaşa mi note 3 aldık, bugün elimize ulaştı telefon ve malesef aynı ışık sızması bu telefonda da mevcut. N11 üzerinden
'dan almıştık henüz jelatini sökülmemiş ve simcard takılmamış telefonu direk iade etmek istiyorum telefonu şuan. satıcı sıkıntı çıkarır mı acaba ?

Oyla:
Üst Alt