Soru Ekran Görüntüsü hakkında

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
Miui 10 Global sürüm mevcut android 8
Sorum şu android'de varsayıla ekran görüntüsü klasörü değiştirme yolu var mı? bende DCIM klasörü içerisinde bir klasör açıp oraya topluyor ancak google fotoğraflar onu da yedekliyor...
Kamera klasörü olarak da DCIM tek olduğu için hepsini yedekliyor ayırmam lazım ?

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Bugün bende 100 GB yer satın aldım ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum... Google fotoğrafa girip cihazdaki klasörlere baktığım zaman bütün klasörleri görüyorum ekran görüntüsü klasörü maalesef gözükmüyor...PC den Dcim klasörünün içine girip screenshot klasörünü dışarı başka yere taşısak sonra telden tekrar ekran görüntüsü aldığımız zaman dışarı taşıdığımız screen shoot klasörüne mi kayıt eder ekran görüntüsünü? Yoksa tekrar sıfır dan yeni screenshot klasörümü oluşturur Dcim içine??? Zamanım olmadığı için şuan bu dediklerimi yapamadım yardımcı olacak birisi varsa sevinirim ekran görüntüsü ve normal fotolar maalesef tek yerde gözüküyor Google fotoğraf da

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bugün bende 100 GB yer satın aldım ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum... Google fotoğrafa girip cihazdaki klasörlere baktığım zaman bütün klasörleri görüyorum ekran görüntüsü klasörü maalesef gözükmüyor...PC den Dcim klasörünün içine girip screenshot klasörünü dışarı başka yere taşısak sonra telden tekrar ekran görüntüsü aldığımız zaman dışarı taşıdığımız screen shoot klasörüne mi kayıt eder ekran görüntüsünü? Yoksa tekrar sıfır dan yeni screenshot klasörümü oluşturur Dcim içine??? Zamanım olmadığı için şuan bu dediklerimi yapamadım yardımcı olacak birisi varsa sevinirim ekran görüntüsü ve normal fotolar maalesef tek yerde gözüküyor Google fotoğraf da
O tip resimleri SecreenShots isimli yere depoluyor.
Eskiden DCIM denilen yerin içine atıyordu
Şimdi de Pictures içine atıyor
Sanıyorum bulunduğu yerin farklı olması ya ROM kaynaklı ya da MIUI 10,11 vb. sistemlerden kaynaklı.

Oyla:

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
O tip resimleri SecreenShots isimli yere depoluyor.
Eskiden DCIM denilen yerin içine atıyordu
Şimdi de Pictures içine atıyor
Sanıyorum bulunduğu yerin farklı olması ya ROM kaynaklı ya da MIUI 10,11 vb. sistemlerden kaynaklı.
Dosya yöneticisi girdiğim zaman uzantı şu şekilde.... Dahili depolama/DCİM/
Screenshots.... Screenshots u DCİM klasöründen dışarı çıkartacağım sonra tekrar ekran görüntüsü alacağım bakalım telin tepkisi ne olacak.... Google fotoğraflar maalesef ekran görüntüsü klasörünü görmüyor şuan

Oyla:

Msamilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Meslek
Mühendis
Konular
3
Çözüm
Dosya yöneticisi girdiğim zaman uzantı şu şekilde.... Dahili depolama/DCİM/
Screenshots.... Screenshots u DCİM klasöründen dışarı çıkartacağım sonra tekrar ekran görüntüsü alacağım bakalım telin tepkisi ne olacak.... Google fotoğraflar maalesef ekran görüntüsü klasörünü görmüyor şuan
Çözüm bulabildiniz mi?

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bir uygulama ile ekran görüntülerini başka bir klasöre taşıyabilirsiniz.

Oyla:

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Başks bir klasöre kaydettirmek mümkün mü acaba

Oyla:

webeu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat merkez
Cihazım
mi 3
Konular
1
Galiba bu sitede anlatılan dışında bir çözüm yok, tek çözüm uygulama indirip anlık taşıma yaptırmasını sağlamak

Oyla:
Üst Alt