Soru Ekran Görüntüsü hakkında

aliguzel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
14
Forum puanı
3
Miui 10 Global sürüm mevcut android 8
Sorum şu android'de varsayıla ekran görüntüsü klasörü değiştirme yolu var mı? bende DCIM klasörü içerisinde bir klasör açıp oraya topluyor ancak google fotoğraflar onu da yedekliyor...
Kamera klasörü olarak da DCIM tek olduğu için hepsini yedekliyor ayırmam lazım ?

Enes6767

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
xiaomi redmi 4x
Konular
0
Forum puanı
0
Bugün bende 100 GB yer satın aldım ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum... Google fotoğrafa girip cihazdaki klasörlere baktığım zaman bütün klasörleri görüyorum ekran görüntüsü klasörü maalesef gözükmüyor...PC den Dcim klasörünün içine girip screenshot klasörünü dışarı başka yere taşısak sonra telden tekrar ekran görüntüsü aldığımız zaman dışarı taşıdığımız screen shoot klasörüne mi kayıt eder ekran görüntüsünü? Yoksa tekrar sıfır dan yeni screenshot klasörümü oluşturur Dcim içine??? Zamanım olmadığı için şuan bu dediklerimi yapamadım yardımcı olacak birisi varsa sevinirim ekran görüntüsü ve normal fotolar maalesef tek yerde gözüküyor Google fotoğraf da

MANUPLE

C:\> FORMAT C:/U
Elit Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
26
Forum puanı
905
Bugün bende 100 GB yer satın aldım ve aynı sıkıntıyı yaşıyorum... Google fotoğrafa girip cihazdaki klasörlere baktığım zaman bütün klasörleri görüyorum ekran görüntüsü klasörü maalesef gözükmüyor...PC den Dcim klasörünün içine girip screenshot klasörünü dışarı başka yere taşısak sonra telden tekrar ekran görüntüsü aldığımız zaman dışarı taşıdığımız screen shoot klasörüne mi kayıt eder ekran görüntüsünü? Yoksa tekrar sıfır dan yeni screenshot klasörümü oluşturur Dcim içine??? Zamanım olmadığı için şuan bu dediklerimi yapamadım yardımcı olacak birisi varsa sevinirim ekran görüntüsü ve normal fotolar maalesef tek yerde gözüküyor Google fotoğraf da
O tip resimleri SecreenShots isimli yere depoluyor.
Eskiden DCIM denilen yerin içine atıyordu
Şimdi de Pictures içine atıyor
Sanıyorum bulunduğu yerin farklı olması ya ROM kaynaklı ya da MIUI 10,11 vb. sistemlerden kaynaklı.

Enes6767

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
xiaomi redmi 4x
Konular
0
Forum puanı
0
O tip resimleri SecreenShots isimli yere depoluyor.
Eskiden DCIM denilen yerin içine atıyordu
Şimdi de Pictures içine atıyor
Sanıyorum bulunduğu yerin farklı olması ya ROM kaynaklı ya da MIUI 10,11 vb. sistemlerden kaynaklı.
Dosya yöneticisi girdiğim zaman uzantı şu şekilde.... Dahili depolama/DCİM/
Screenshots.... Screenshots u DCİM klasöründen dışarı çıkartacağım sonra tekrar ekran görüntüsü alacağım bakalım telin tepkisi ne olacak.... Google fotoğraflar maalesef ekran görüntüsü klasörünü görmüyor şuan

Üst Alt