Yardım Ekran gitti ve geri gelmiyor...

trtektim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
THE ONE TEAM
Cihazım
GT-S7580
Konular
1
Selamünaleyküm. Herkese iyi günler dilerim. Elimde note 8 pro var cihaza IMEI attım. Tabi IMEI atabilmek için önce tele ENG rom yükledim o şekilde attım. Sonrasında telefonun orijinal romunu yükleyip yeniden açılış ekranında "nv data is corrupted" diye bir hata verdi. Ne yaptıysam bu hatayı geçemedim. Bende ENG romu tekrar yükleyip o şekilde teli kullanmak istedim. Pc'den ENG romu yükledim ve cmd den son olarak "fastboot reboot" komutunu girdim. Tel kapandı bir daha da açılmadı. Bilgisayara bağlı olan USB yi tele taktığımda sadece telde bildirim ışığı yanıyor başka da birşey olmuyor. Hiçbir şekilde ekran gelmiyor. Bilgisayarda ise telin bağlantısı bağlanıp hemen kesiliyor. Hiçbir şekilde bağlı kalmıyor. Farklı bilgisayarlar ve usb kablolarda denedim olmadı. Tel fastboot yada recovery moduna da girmiyor. Zaten ekran hiçbir şekilde gelmiyor. 2000₺ para verdim telefonumdan olmak istemiyorum. Rica ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
2000₺ verip yurt dışı ürünümü aldınız ? Öyle ise biraz kazik yemissiniz galiba birde bu işlerden anlamıyor iseniz lütfen girmeyin bu işlere sonra elinizde kalıyor Zenex hocam bı bakarsaniz

Oyla:

trtektim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
THE ONE TEAM
Cihazım
GT-S7580
Konular
1
2000₺ verip yurt dışı ürünümü aldınız ? Öyle ise biraz kazik yemissiniz galiba birde bu işlerden anlamıyor iseniz lütfen girmeyin bu işlere sonra elinizde kalıyor Zenex hocam bı bakarsaniz
Normalde birçok kez telefonlara rom ve root işlemlerini yapmışımdır herhangi bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Fakat benim tek anlamadığım nokta cmd den tele fastboot reboot diye komut gönderdiğime hiçbir telde bu şekilde bir durum hal almamıştı. Nasıl oldu hiçbir şey anlamış değilim.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Selamünaleyküm. Herkese iyi günler dilerim. Elimde note 8 pro var cihaza IMEI attım. Tabi IMEI atabilmek için önce tele ENG rom yükledim o şekilde attım. Sonrasında telefonun orijinal romunu yükleyip yeniden açılış ekranında "nv data is corrupted" diye bir hata verdi. Ne yaptıysam bu hatayı geçemedim. Bende ENG romu tekrar yükleyip o şekilde teli kullanmak istedim. Pc'den ENG romu yükledim ve cmd den son olarak "fastboot reboot" komutunu girdim. Tel kapandı bir daha da açılmadı. Bilgisayara bağlı olan USB yi tele taktığımda sadece telde bildirim ışığı yanıyor başka da birşey olmuyor. Hiçbir şekilde ekran gelmiyor. Bilgisayarda ise telin bağlantısı bağlanıp hemen kesiliyor. Hiçbir şekilde bağlı kalmıyor. Farklı bilgisayarlar ve usb kablolarda denedim olmadı. Tel fastboot yada recovery moduna da girmiyor. Zaten ekran hiçbir şekilde gelmiyor. 2000₺ para verdim telefonumdan olmak istemiyorum. Rica ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?
Öncelikle geçmiş olsun. Şimdi stock rom dosyasyı bilgisayarda varsa telefonun ekranı gelmese bile siz fastboot moduna alın eğer cihaz unlock ise stock rom dosyasına girin orda flash all.bat diye bir dosya var ona iki kere tıklayın açın ve rom kurulumu otamatik başlıyacaktır deneyin dönüş yaparsınız bekliyorum

Oyla:

trtektim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
THE ONE TEAM
Cihazım
GT-S7580
Konular
1
Öncelikle geçmiş olsun. Şimdi stock rom dosyasyı bilgisayarda varsa telefonun ekranı gelmese bile siz fastboot moduna alın eğer cihaz unlock ise stock rom dosyasına girin orda flash all.bat diye bir dosya var ona iki kere tıklayın açın ve rom kurulumu otamatik başlıyacaktır deneyin dönüş yaparsınız bekliyorum
Denedim olmadı. Cihazı bilgisayara bağlayınca com3 olarak gelip hemen geri gidiyor. 2sn bile sürmüyor bilgisayara bağlı kalmıyor.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam cihaz hard brick olmuş. Bildiğim kadarıyla yetkili hesap olmadan rom atılmaz. Verdiğiniz para boşa gitmez. Zenex hocamla iletişime geçip halledebilirsiniz.

Oyla:

SANSLI38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
2
Kardeşim geçmiş olsun dün akşam aynı şeyleri bende yaşadım eng rom yüklerken bı anlık kablo temassizligi sonrası mi flaş errror verdi sizinki gibi oldu hiç bir şekilde geri gelmiyor maalesef.Bugun telefoncuya bıraktım brick olduğunu yetkili hesapla rom atacağını fakat Xiaomi serverlerinin yeniyol tatilinden dolayı kapalı olduğunu yarın acilacagini ve yazılım atacağını söyledi inşallah yapılır.

Oyla:

trtektim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
THE ONE TEAM
Cihazım
GT-S7580
Konular
1
Hocam cihaz hard brick olmuş. Bildiğim kadarıyla yetkili hesap olmadan rom atılmaz. Verdiğiniz para boşa gitmez. Zenex hocamla iletişime geçip halledebilirsiniz.
Tamam inşallah Dediğiniz gibidir. Zenex hocamla nasıl iletişime geçebilirim.

Oyla:
Üst Alt