Yardım EDL Modu ve ROM Flash Hatası

• Konbuyu başlatan SameTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 8K

SameTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Can
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Selamün aleyküm arkadaşlar..

MiA1 Cihazıma bir kaç hafta önce rom yüklerken bir hata yapmışım, hata sonucu telefon siyah ekranda kalıyor sadece açılış kapanış titreşimi geliyor.

Arka kapağını söküp EDL modunda bilgisayara driverleri kurarak bağladım. Herhangi bir bağlantı yada driver sorunum yok.

Zenex Hocamızın belirtmiş olduğu 30-20 sn arası güç düğmesi methodu da denendi. Fakat sonuç alamadım.
.
Sorun; MiFlash uygulamasınd (64Bit) FLASH butonuna bastıktan sonra zaman aşımına uğruyor. Ve aşağıdaki hataları alıyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımlarınızı bekliyorum, selametle.

Cihaz : Mi A1
FlashTool : 64 Bit Version
Bilgisayar : Windows 64 Bit / 8.1 Version

Canfeza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canfeza
Cihazım
Redmi note 9 Pr
Konular
7
çok doğru evet haklısınız

Oyla:

Amiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
0
Bilgi için teşekkür ederim. Benim telefonda rom atarken clean all ve lock seçili kaldığı için brick oldu. FAstboot ve mi recovery mod ile açılıyor. Normal olarak açılmıyor malesef. Fastboot ve recovery ile rom flashlayamıyorum. EDL mode kaldı sanırım tek yöntem. Ya da önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Bilgi için teşekkür ederim. Benim telefonda rom atarken clean all ve lock seçili kaldığı için brick oldu. FAstboot ve mi recovery mod ile açılıyor. Normal olarak açılmıyor malesef. Fastboot ve recovery ile rom flashlayamıyorum. EDL mode kaldı sanırım tek yöntem. Ya da önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
Fastbootta iken kilit açmayı deneyin.Edl de iken de yetkili hesap gerekir diye düşünüyorum çünkü kilit kapanmış

Oyla:

Amiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
0
Malesef fastboot da iken unlock yapamıyorum. couldn't unlock please add your account in miui settings mesajı veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm yolları deniyorum, telefonu da yeni aldım. İçinin açılmasını vs istemiyorum. Tek çarem sanırım EDL mode kaldı. O da olmazsa mecburen bir telefoncuya başvuracağım. Yetkili hesap olayını hiç bilmiyorum. Mi cloud'a web üzerinden giriş yaptığım zaman telefonu görüyorum. Demekki hesabım aslında eklenmiş diye düşünüyorum. İnşallah bir de yetkili hesaba ihtiyacım olmaz.

Son düzenleme:
Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Malesef fastboot da iken unlock yapamıyorum. couldn't unlock please add your account in miui settings mesajı veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm yolları deniyorum, telefonu da yeni aldım. İçinin açılmasını vs istemiyorum. Tek çarem sanırım EDL mode kaldı. O da olmazsa mecburen bir telefoncuya başvuracağım. Yetkili hesap olayını hiç bilmiyorum. Mi cloud'a web üzerinden giriş yaptığım zaman telefonu görüyorum. Demekki hesabım aslında eklenmiş diye düşünüyorum. İnşallah bir de yetkili hesaba ihtiyacım olmaz.
Hocam illa edl olmak zorunda değil fastboota giriyorsa fastboot üzerinden yetkili hesap ile rom atılabilir

Oyla:

Amiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
0
AspecTR hocam, çok teşekkürler. O zaman yetkili hesap alacağım. S unlock sitesi bakımda sanırım, alabileceğim başka yer var mı?

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
AspecTR hocam, çok teşekkürler. O zaman yetkili hesap alacağım. S unlock sitesi bakımda sanırım, alabileceğim başka yer var mı?
Hocam yetkili hesap alamazsınız maalesef :/Zamanında ben de almayı istemiştim :) Ama olmuyor maalesef.Forumda Zenex var H.kadioglu var bunlara gidebilirsiniz

Oyla:

Amiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
0
Zenex ile konuştum, cihazı göndermen gerekiyor dedi. Ben telefonu bir yere vermeden çözmeye çalışıyorum.

Oyla:

Amiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
0
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sağolsun, Kendisi mesaj atmış, konuşuyoruz.

Oyla:
Üst Alt