Yardım EDL mod rom yükleme Saniye ilerliyor rom yüklenmiyor./ücretli yardım/

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
İyi günler kolay gelsin.
Çin sürümü yüklü Redmi 4 prime/4 pro diye de geçiyor.
Telefon geldiğinde rootluydu twrp felanda yüklü gelmişti.
Usb hata ayıklaya felan actım.İmei repair yaptım. Hiç bir dorun yoktu buraya kadar.
Daha sonra çince sürüm oldugundan global yapayım diye twrp den rom yuklemek istedim.Telefon bricklendi Mi ekranında takılı kaldı.
Fakat fastboot calısıyordu.Hemen Mi Flash ile Rom atayım dedim ''Flash gz error '' gibi bişi aldım.

Sonra üste gördüğünüz konuyu açtım.Arkadaşlar yardımcı oldular Edl mod olayını anlattılar.

Sonuç: Edl moda geçtikten sonra artık Fastboot modunuda gecemiyorum. Pc gormesi gereken Qalcom 9008 portunu goruyor.
Mİ falas COM3 olarak telefonu tanıyor. Fakat Flasla dediğimde SAniye Akıyor ilerleme olmuyor.Telefonu Cıkarsamda saniye ilerlemeye devam ediyor.

İstek:Bana yardımcı olmak istiyen arkadaşlara ücretli ücretsiz destegini istiyorum.Uzaktan yardımla baglanabilir. Bilgisayarda gerekli Driverler yüklü diye düşünüyorum daha önce farklı bır cok telefonu halletmıstım arkadaslarımın.

Not : ürücü imzaları devre dışı bıraktım.

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
arka kapağı açıp edl noktalarını kısa devre yaptık.Daha sonra fastboot moda geçti telefon . sonrası rolmal rom yükleme

Oyla:
Üst Alt