Yardım EDL mod rom yükleme Saniye ilerliyor rom yüklenmiyor./ücretli yardım/

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
İyi günler kolay gelsin.
Çin sürümü yüklü Redmi 4 prime/4 pro diye de geçiyor.
Telefon geldiğinde rootluydu twrp felanda yüklü gelmişti.
Usb hata ayıklaya felan actım.İmei repair yaptım. Hiç bir dorun yoktu buraya kadar.
Daha sonra çince sürüm oldugundan global yapayım diye twrp den rom yuklemek istedim.Telefon bricklendi Mi ekranında takılı kaldı.
Fakat fastboot calısıyordu.Hemen Mi Flash ile Rom atayım dedim ''Flash gz error '' gibi bişi aldım.

Sonra üste gördüğünüz konuyu açtım.Arkadaşlar yardımcı oldular Edl mod olayını anlattılar.

Sonuç: Edl moda geçtikten sonra artık Fastboot modunuda gecemiyorum. Pc gormesi gereken Qalcom 9008 portunu goruyor.
Mİ falas COM3 olarak telefonu tanıyor. Fakat Flasla dediğimde SAniye Akıyor ilerleme olmuyor.Telefonu Cıkarsamda saniye ilerlemeye devam ediyor.

İstek:Bana yardımcı olmak istiyen arkadaşlara ücretli ücretsiz destegini istiyorum.Uzaktan yardımla baglanabilir. Bilgisayarda gerekli Driverler yüklü diye düşünüyorum daha önce farklı bır cok telefonu halletmıstım arkadaslarımın.

Not : ürücü imzaları devre dışı bıraktım.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
İyi günler kolay gelsin.
Çin sürümü yüklü Redmi 4 prime/4 pro diye de geçiyor.
Telefon geldiğinde rootluydu twrp felanda yüklü gelmişti.
Usb hata ayıklaya felan actım.İmei repair yaptım. Hiç bir dorun yoktu buraya kadar.
Daha sonra çince sürüm oldugundan global yapayım diye twrp den rom yuklemek istedim.Telefon bricklendi Mi ekranında takılı kaldı.
Fakat fastboot calısıyordu.Hemen Mi Flash ile Rom atayım dedim ''Flash gz error '' gibi bişi aldım.

Sonra üste gördüğünüz konuyu açtım.Arkadaşlar yardımcı oldular Edl mod olayını anlattılar.

Sonuç: Edl moda geçtikten sonra artık Fastboot modunuda gecemiyorum. Pc gormesi gereken Qalcom 9008 portunu goruyor.
Mİ falas COM3 olarak telefonu tanıyor. Fakat Flasla dediğimde SAniye Akıyor ilerleme olmuyor.Telefonu Cıkarsamda saniye ilerlemeye devam ediyor.

İstek:Bana yardımcı olmak istiyen arkadaşlara ücretli ücretsiz destegini istiyorum.Uzaktan yardımla baglanabilir. Bilgisayarda gerekli Driverler yüklü diye düşünüyorum daha önce farklı bır cok telefonu halletmıstım arkadaslarımın.

Not : ürücü imzaları devre dışı bıraktım.
Güc tuşuna uzun basarak edl moddan cıkablirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz romu direk C diskine atın yoksa hata alırsınız.

Oyla:

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
Konu çozulmustur Zenex hocam yardımcı oldu sağolsun. Orjınal rom ve 64 bıt MIFlash sıkıntısız gerı geldı telefon

Oyla:

suntalam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note lte
Konular
1
Merhaba

Benim de bilgisayar telefonu Qalcom 9008 olarak görüyor ama mi flash programı ya "receving hello packet" hatası yada çok zararlı hata uyarısı veriyor ve rom yüklemiyor. 64 bi mi flash indirdim kurdum. Romu "C" ye attım oradan flashlıyorum. Yine de olmuyor. tuş kombinasyonlarıyla fastboot moduna geçmiyor telefon . yardımcı olabilecek var mı?

Ekli dosyalar

• çok zararlı hata.JPG
    çok zararlı hata.JPG
    43,6 KB · Görüntüleme: 102
  • Receving Hello Packet.JPG
    Receving Hello Packet.JPG
    38,9 KB · Görüntüleme: 98
Oyla:

Pirdeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba

Benim de bilgisayar telefonu Qalcom 9008 olarak görüyor ama mi flash programı ya "receving hello packet" hatası yada çok zararlı hata uyarısı veriyor ve rom yüklemiyor. 64 bi mi flash indirdim kurdum. Romu "C" ye attım oradan flashlıyorum. Yine de olmuyor. tuş kombinasyonlarıyla fastboot moduna geçmiyor telefon . yardımcı olabilecek var mı?
Hocam aynı sorun bendede var ne yaptınız acaba ?

Oyla:

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Konu çozulmustur Zenex hocam yardımcı oldu sağolsun. Orjınal rom ve 64 bıt MIFlash sıkıntısız gerı geldı telefon
hocam selam aktif misiniz bi sorum olucak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba

hocam sorununuzu çözdünüz mü

Oyla:
Üst Alt