Uygulama Dynamic Spot,Apple'ın Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlara Kurma.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Yurtdışı hesabı açık kaldığı için 4 euro gözüküyormuş. Kendi mailimle denediğim zaman 36 tl istedi ve bir şans vermek istedim fakat şöyle bir sorunum var. Her mesaj geldiğinde aşağıdaki gibi bir bildirim çıkıyor.
Bir çözümü var mı acaba? Daha önce konuşulmuş fakat bir çözüm belirtilmemiş gibi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Edit: hallettim uygulama içerisinden sistem bildirimleri açılır pencerelerini engelle butonunu kapalı konuma getirip sistem ayarlarından açılır penceleri kapattım kapattım ve düzeldi. Fakat whatsap aero için(modlu whatsapp) cevap verme desteği bulunmuyor sanırım ama çok da önemli değil. Şu anlık stabil çalışıyor.

Son düzenleme:

muhibbi8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
s4
Konular
16
Uygulama güzel lakin ekran kilidini kapatıp açtığımızda otomatik kapanıyor bir daha çalışmıyor. Note 10 pro kullanıyorum.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Uygulama güzel lakin ekran kilidini kapatıp açtığımızda otomatik kapanıyor bir daha çalışmıyor. Note 10 pro kullanıyorum.
Son sürümde bana da oldu bu güncelleyince, ayarlar gitmesin diye Alpha backup pro ile data yedekleyip kaldırdım geri yükledim, datasını geri yükledim sorun yok şimdi.

Punch hocam YouTube ile müzik çalarken ekranı kilitleyip bir kaç saniye sonra geri açınca müzik kontrolleri kayboluyor, ara sıra diğer uygulamalarda da boş bildirim gösteriyor, iletmeniz mümkün mü geliştiriciye? Bir önceki sürümde de vardı bu, siz güncelleme gelecek deyince bekledim düzelirse diye ama güncel sürümde de aynı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-19-17-17-47-242_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-10-19-17-17-47-242_com.miui.home.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_2022-10-19-17-17-58-335_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-10-19-17-17-58-335_com.miui.home.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 27

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Son sürümde bana da oldu bu güncelleyince, ayarlar gitmesin diye Alpha backup pro ile data yedekleyip kaldırdım geri yükledim, datasını geri yükledim sorun yok şimdi.

Punch hocam YouTube ile müzik çalarken ekranı kilitleyip bir kaç saniye sonra geri açınca müzik kontrolleri kayboluyor, ara sıra diğer uygulamalarda da boş bildirim gösteriyor, iletmeniz mümkün mü geliştiriciye? Bir önceki sürümde de vardı bu, siz güncelleme gelecek deyince bekledim düzelirse diye ama güncel sürümde de aynı.
Tabiki iletiyorum hocam test ettim bende de aynı problem oluştu.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Bazı durumlarda şöyle bir durum oluşuyor hocam sizde de oluyor mu?( Gelen Bildirim sadece bildirim paneli kısmında açılmaya çalışıyor. Ana ekranda gözükmüyor.)

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Bazı durumlarda şöyle bir durum oluşuyor hocam sizde de oluyor mu?( Gelen Bildirim sadece bildirim paneli kısmında açılmaya çalışıyor. Ana ekranda gözükmüyor.)
Bir önceki mesajımda ara sıra boş bildirim geliyor dediğim buydu, ekran görüntüsü almaya denk getirememiştim.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Bir önceki mesajımda ara sıra boş bildirim geliyor dediğim buydu, ekran görüntüsü almaya denk getirememiştim.
Anladım hocam. Aslında bildirim boş değil ama içeriği gözükmüyor konum hatasından dolayı. 3 parmakla ekran götürüntüsü olmuyor. Ses kısma+güç tuşuyla ekran görüntüsü aldım.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Özellikle dikkat ettim. Ekran kapalıyken gelen bildirimlerde böyle hata oluyor.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
hatayı ve ekran fotoğrafını da ilettim hocam cevap bekliyorum.

Üst Alt