Uygulama Dynamic Spot,Apple'ın Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlara Kurma.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Merhaba hocam Dynamic Spot uygulamasını açın - bildirimler kısmına tıklayın sistem bildirimi açılır pencerelerini engelle sekmesini aktif hale getirin.
Premium istiyorfacepalm~~. Uygulama güzel fakat bu özelliği için bile para istemesi saçma( Dynamic Islandın ana amacının bildirimlerin vs kamera boşluğunu kapatacak şekilde gösterilmesi olduğunu düşünürsek.) . Keşke uygulama içi bölgesel fiyatlandırma olsa (belki olabilir net bilgim yok.) Yani 4 euro nun 70-80 tl olması çok kötü bir durum. Bir öğrenci olarak bu parayı daha faydalı şeylere harcayabileceğimi düşünerek ne yazık ki uygulamayı siliyorum.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Premium istiyorfacepalm~~. Uygulama güzel fakat bu özelliği için bile para istemesi saçma( Dynamic Islandın ana amacının bildirimlerin vs kamera boşluğunu kapatacak şekilde gösterilmesi olduğunu düşünürsek.) . Keşke uygulama içi bölgesel fiyatlandırma olsa (belki olabilir net bilgim yok.) Yani 4 euro nun 70-80 tl olması çok kötü bir durum. Bir öğrenci olarak bu parayı daha faydalı şeylere harcayabileceğimi düşünerek ne yazık ki uygulamayı siliyorum.
Siz haklısınız ancak maalesef geliştirici de haklı 4 euro fiyat bizim ülkemize göre pahalı yani yani 2 euro yapsa bile fiyatı 40 tl olacak onun açısından da düşünmek lazım.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Siz haklısınız ancak maalesef geliştirici de haklı 4 euro fiyat bizim ülkemize göre pahalı yani yani 2 euro yapsa bile fiyatı 40 tl olacak onun açısından da düşünmek lazım.
Benim sitemim zaten geliştiriciye değil hocam. Bizi bu duruma getirenlere..

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Ben bir süre Play Store hata verdiği için alamamıştım daha sonra indirim verdi ve 20₺ civarinda bir fiyata aldım. Evden dışarı adım atınca onun 5 katı kaybolduğu için hiçbir şey değil.
Bu özellik için önceki sayfalarda bir çözüm yazmıştım, WhatsApp için sormuştu sanırım bir hocamız, uygulama içinde de telefon ayarlarında bunun için bir ayar vardı onu inceleyin bir vaktiniz olduğunda fakat her uygulama için tek tek kapatmanız gerekiyor.
Düzenleme:
Şimdi baktım, uygulamanın kendi ayarlarında yoksa telefon ayarlarına girip arama kısmına kayan bildirimler yazın, içerisinden istediğiniz uygulamaların bu şekilde çıkan bildirimini kapatıp tekrar deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Ben bir süre Play Store hata verdiği için alamamıştım daha sonra indirim verdi ve 20₺ civarinda bir fiyata aldım. Evden dışarı adım atınca onun 5 katı kaybolduğu için hiçbir şey değil.
Bu özellik için önceki sayfalarda bir çözüm yazmıştım, WhatsApp için sormuştu sanırım bir hocamız, uygulama içinde de telefon ayarlarında bunun için bir ayar vardı onu inceleyin bir vaktiniz olduğunda fakat her uygulama için tek tek kapatmanız gerekiyor.
Düzenleme:
Şimdi baktım, uygulamanın kendi ayarlarında yoksa telefon ayarlarına girip arama kısmına kayan bildirimler yazın, içerisinden istediğiniz uygulamaların bu şekilde çıkan bildirimini kapatıp tekrar deneyebilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Deneyeceğim

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Ayarlar - Bildirimler & Kontrol Merkezi - Kayan Bildirimler kısmından kapatın hocam
Erişilebilirlik kısmından gerekli izinleri verdiniz mi hocam ?
Global sürüm de izin verdiğim halde çalışmıyor :(

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Ayarlar - Bildirimler & Kontrol Merkezi - Kayan Bildirimler kısmından kapatın hocam

Global sürüm de izin verdiğim halde çalışmıyor :(
hangi sürümü kullanıyorsunuz )uygulama ve işletim sistemi olarak) bende global sürümdeyim.

Üst Alt