İpucu Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlarda Kullanma

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Ben DynamicSpot kullanıyorum. Play Store'dan yükledim, yukarıda link bıraktığım mesajdaki ayarları yaptım ve hiç sorun yaşamadım şu ana kadar. Buraya mesaj yazma nedenim diğer konuda belirttiğim gibi bu kuş simgesi olan DynamicSpot'tan daha iyi diye iddia edilen uygulamayı eleştirmek, DynamicSpot'a kötü diye yorum yapıp bende daha iyisi var dedikten sonra daha da işe yaramayan bir uygulama paylaşılmasını eleştirdim ve buna hakkım olduğunu düşünüyorum. Herkesin zevki farklıdır tabii fakat ben işlev ve tamamen göz önünde olan verilere dayanarak yazıyorum. O uygulama magisk modülüydü benim yüklediğimde konu sahibinin de daha önce belirttiği gibi. Şunu anlamak gerekiyor ki birisi için en iyi olan birşey bir başkası için tamamen çöp olabilir, ortada bariz belli olan özellik eksiklikleri dahi olsa buradaki gibi en iyisi bu diye ortaya atlamak gereksiz.
DynamicSpot içerisinde sistem bildirimlerini engelleme özelliği var, güncellemeden sonra denemedim fakat o çalışıyorsa şu an gayet de kullanılabilir Android'de.
Hocam arkadaşı bence tanımadan konuşmayın derim . Farklı bir forumda kendisi yetkili birisi çünkü . Var diyorsa illaki vardır . Geçmişte buna benzer bir olay daha olmuştu e hani falan demişti sonra aniden süpriz yapıp tüm kitleyi bir anda kendisine çekmiştir . Zaten açıkça ima etmiş asıl paylaşmak istediğim şey bu değildi gibisinden . Bende iphone kullandığım için arkadaşı gayet net anlıyorum dedikleri doğrultusunda . Tanıdığımda birisi zaten sırf arkadaşım diye savunmam ben kimseyi . Savunacak olsam rom konusunda arkadaşın rom dört dörtlük falan der hataların üstüne örter geçerdim ki bunun için bence boşa bekledik yok şöyle oldu böyle oldu falan demekte yanlış sonuçta o da bir heves ile açıyor . Forumdan insanları soğutmayın yani boş sebepler için gereksiz yere kavga çıkmasın

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Ben DynamicSpot kullanıyorum. Play Store'dan yükledim, yukarıda link bıraktığım mesajdaki ayarları yaptım ve hiç sorun yaşamadım şu ana kadar. Buraya mesaj yazma nedenim diğer konuda belirttiğim gibi bu kuş simgesi olan DynamicSpot'tan daha iyi diye iddia edilen uygulamayı eleştirmek, DynamicSpot'a kötü diye yorum yapıp bende daha iyisi var dedikten sonra daha da işe yaramayan bir uygulama paylaşılmasını eleştirdim ve buna hakkım olduğunu düşünüyorum. Herkesin zevki farklıdır tabii fakat ben işlev ve tamamen göz önünde olan verilere dayanarak yazıyorum. O uygulama magisk modülüydü benim yüklediğimde konu sahibinin de daha önce belirttiği gibi. Şunu anlamak gerekiyor ki birisi için en iyi olan birşey bir başkası için tamamen çöp olabilir, ortada bariz belli olan özellik eksiklikleri dahi olsa buradaki gibi en iyisi bu diye ortaya atlamak gereksiz.
DynamicSpot içerisinde sistem bildirimlerini engelleme özelliği var, güncellemeden sonra denemedim fakat o çalışıyorsa şu an gayet de kullanılabilir Android'de.
Size sonuna kadar katılıyorum hocam 👏👏

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam arkadaşı bence tanımadan konuşmayın derim . Farklı bir forumda kendisi yetkili birisi çünkü . Var diyorsa illaki vardır . Geçmişte buna benzer bir olay daha olmuştu e hani falan demişti sonra aniden süpriz yapıp tüm kitleyi bir anda kendisine çekmiştir . Zaten açıkça ima etmiş asıl paylaşmak istediğim şey bu değildi gibisinden . Bende iphone kullandığım için arkadaşı gayet net anlıyorum dedikleri doğrultusunda . Tanıdığımda birisi zaten sırf arkadaşım diye savunmam ben kimseyi . Savunacak olsam rom konusunda arkadaşın rom dört dörtlük falan der hataların üstüne örter geçerdim ki bunun için bence boşa bekledik yok şöyle oldu böyle oldu falan demekte yanlış sonuçta o da bir heves ile açıyor . Forumdan insanları soğutmayın yani boş sebepler için gereksiz yere kavga çıkmasın

Konuyu daha fazla kirletmemek için bu mesajdan sonra yazmayacağım, uygun görülürse silinebilir de konu içeriği ile alakasız olarak yazdığım mesajlar. İsterseniz özelden ulaşın yine aynı saygı çerçevesinde konuşabiliriz. Benim amacım kitle toplamak falan da değil bu arada, burada bir yarış içerisinde değiliz, ben forumda genel olarak dil bilgimle sorunu olan arkadaşlar için yabancı forumları araştırıyor ve çözüm bulmaya çalışıyorum kullanmadığım cihaz da olsa ve bundan bir karşılık beklemiyorum. En önemlisi de kimsenin emeğini de bugüne kadar kötülemedim, beğendiğim birşey olduğunda beğen butonuna basıyorum ve genelde yorum bile yapmıyorum post kasıyor gibi görünmemek için, beğenmediğim veya ilgimi çekmeyen birşeyse de geçip gidiyorum.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Alacağım yer dosya indirmeyi kapatmış ama yine de başka uygulama alternatifi eklemeye devam edeceğim .

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu sahibi yiaaaceren ve WixStable hesapları forum kurallarımız

• 2.7. Çoklu Üyelikler : Bir kişinin birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edildiğinde tüm hesapları sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

gereği forumumuzdan uzaklaştırılmıştır.

Toorop Punch

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Konu sahibi yiaaaceren ve WixStable hesapları forum kurallarımız

• 2.7. Çoklu Üyelikler : Bir kişinin birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edildiğinde tüm hesapları sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

gereği forumumuzdan uzaklaştırılmıştır.

Toorop Punch
ilginiz ve alakanız için size gerçekten teşekkür ederim hocam, şunu anladım ki gerçekten forumla ilgilenen ve işini layığı ile yapan sorumlular mevcut. Bildirmiş olduğum raporları dikkate aldığınız için tekrar teşekkür ederim.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Üst Alt