İpucu Dynamic Island Özelliğini Android Cihazlarda Kullanma

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Merhaba Forum Severler;

Biliyorsunuz ki iPhone 14 serisi çıktı ve son derece sevildi bende android'e olan sevdamdan vazgeçip 14 pro kullanmak istedim. Nihayet telefon türkiyede satılışa çıkmadan bir kaç gün önce geldi ve çokta memnun olduğumu söylemem gerekiyor . O kadar ucuz bir fiyata satın alamasam belki de 13 ile devam edecektim ama neyse mutluyum . Bugün sizlere dynamic island'i göstereceğim . iPhone ekran görüntüleri koyup clickbait yapmak istemiyorum o yüzden konumuz resimsiz olacaktır . Sizlere aşağıda aplikasyonları bırakacağım lakin bir not geçmek istiyorum . DynamicSpot biliyorsunuz ki Google Play Store üzerinde var fakat sorunlu . Biraz araştırma sonucunda uygulamanın hotfix olan halini buldum ve virüs konusunda endişeniz olmasın iki uygulama da sorunsuzdur aşağıya isteyen olur ise virüs total sonuçlarını bırakacağım sadece 2. uygulama miui yükleyici de virüs olarak gözüküyor o da düzenleme yapıldığından dolayıdır virüslü olsa zaten kendi cihazıma kurmam yada sunmam neyse baya beklettim daha iyi konular gelecektir :) .

Kalite tartışılmaz iyi forumlar sorunlar illaki olacaktır belirtmeyi unutmayın :)

Ekli dosyalar

• DynamicSpot(Edited).apk
    3,6 MB · Görüntüleme: 325
  • Dynamic Island-Alternative.apk
    2,4 MB · Görüntüleme: 162

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Elinize sağlık ama keşke düzenleme yapan yeri belirtseydiniz grup falan . Kurdum uygulamayı alttaki aospta çalışıyordu bende daha önce . Üsttekini de kaldırdım bi deneyim dedim hotfix yapan yeri tebrik etmek lazım valla çalışıyor reisler kullanın.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Elinize sağlık ama keşke düzenleme yapan yeri belirtseydiniz grup falan . Kurdum uygulamayı alttaki aospta çalışıyordu bende daha önce . Üsttekini de kaldırdım bi deneyim dedim hotfix yapan yeri tebrik etmek lazım valla çalışıyor reisler kullanın.
Teşekkür ederim ama sanırım telegram linki eklemek yasak diye biliyorum ondan dolayı boş bıraktım

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Yanlış anlaşılabilir o yüzden ekleminizi rica etmiştim kusura bakmayın bilmiyordum. Ama düzenleme var yani belli olmuş. Bu arada başka bir forumda daha tanıyorum sizi sizde beni görmüşsünüzdür :D

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Edited olanda açılır pencere ayarlarına tıklayınca uygulamadan atıyor.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
DymanicSpot ile ben sorun yaşamadım diğer konuda belirttiğim ayarları yaptıktan sonra, ek bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Orada daha iyisini en iyisini paylaşacağım dediğinizde kuş simgeli olan magisk modülü olanı denediğimi ve hiçbir özelleştirme olmadığını, bildirim görmek istediğim ve istemediğim uygulamaları seçemediğimi, müzik video özelliğinin bile çalışmadığını belirtmiştim, maalesef o boş uygulamayı paylaşmışsınız. Bu kadar beklenti yükseltince heyecanlanmıştık biz de. Neyse emek var sonuçta, teşekkürler.

Ü

Üye silindi 278685

Guest
DymanicSpot ile ben sorun yaşamadım diğer konuda belirttiğim ayarları yaptıktan sonra, ek bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Orada daha iyisini en iyisini paylaşacağım dediğinizde kuş simgeli olan magisk modülü olanı denediğimi ve hiçbir özelleştirme olmadığını, bildirim görmek istediğim ve istemediğim uygulamaları seçemediğimi, müzik video özelliğinin bile çalışmadığını belirtmiştim, maalesef o boş uygulamayı paylaşmışsınız. Bu kadar beklenti yükseltince heyecanlanmıştık biz de. Neyse emek var sonuçta, teşekkürler.
Evet hala duruyor ama kanaldaki indirme kapalı olduğu ve cihaz değiştiğim için insanları hayal kırıklığına uğratmamak adına bende editlenmiş versiyonu buldum . Güncellenecek konu ama .

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Siz ne kullanıyorsunuz ? Bende cayır cayır çalışıyor valla DynamicSpot güncellenmiş sanırım izinler olmasına rağmen uygulama tamamen çöp şuan . Uygulamayı fixlerler ise sevinirim. Bana kalırsa androidde bu özelliği kullanmak tamamen boş zaten satıcam bu teli bende ihtiyaç fazlası olarak kaldı kenarda . Tüm uygulamaların hiç bir güvencesi yada veri toplamadığına dair kanıtı yok :D

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Siz ne kullanıyorsunuz ? Bende cayır cayır çalışıyor valla DynamicSpot güncellenmiş sanırım izinler olmasına rağmen uygulama tamamen çöp şuan . Uygulamayı fixlerler ise sevinirim. Bana kalırsa androidde bu özelliği kullanmak tamamen boş zaten satıcam bu teli bende ihtiyaç fazlası olarak kaldı kenarda . Tüm uygulamaların hiç bir güvencesi yada veri toplamadığına dair kanıtı yok :D
Ben DynamicSpot kullanıyorum. Play Store'dan yükledim, yukarıda link bıraktığım mesajdaki ayarları yaptım ve hiç sorun yaşamadım şu ana kadar. Buraya mesaj yazma nedenim diğer konuda belirttiğim gibi bu kuş simgesi olan DynamicSpot'tan daha iyi diye iddia edilen uygulamayı eleştirmek, DynamicSpot'a kötü diye yorum yapıp bende daha iyisi var dedikten sonra daha da işe yaramayan bir uygulama paylaşılmasını eleştirdim ve buna hakkım olduğunu düşünüyorum. Herkesin zevki farklıdır tabii fakat ben işlev ve tamamen göz önünde olan verilere dayanarak yazıyorum. O uygulama magisk modülüydü benim yüklediğimde konu sahibinin de daha önce belirttiği gibi. Şunu anlamak gerekiyor ki birisi için en iyi olan birşey bir başkası için tamamen çöp olabilir, ortada bariz belli olan özellik eksiklikleri dahi olsa buradaki gibi en iyisi bu diye ortaya atlamak gereksiz.
DynamicSpot içerisinde sistem bildirimlerini engelleme özelliği var, güncellemeden sonra denemedim fakat o çalışıyorsa şu an gayet de kullanılabilir Android'de.

Üst Alt