Duyuru - 4. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması (06 Ağustos 2017 Pazar)

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Geçen hafta olaydı İstanbuldaydım da Ankaradayız artık kaçırdık :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Selam ben şanslı çocuk hepinize teşekkür ediyorum miuitürkiye ailesi <3

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın tekrar. Özel mesajınızı çok geç gördüm. Size çıkmış olmasına zaten sevinmiştim ama mesajınızı okuduktan sonra mutluluğum bir kat daha arttı. Telefonunuzu umarım hep güzel günlerde kullanırsınız. :)

Mi band 2 hayalimdi Bluetooth kulaklık çıktı napalim bunada şükür herkese çok teşekkürler hepinizin emeğine sağlık, sizlerle birarada olmak muhteşem di..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim gözüm de size çıkan kulaklıktaydı hocam :D Ama buluşma mekanına ilk gelen olmanız nedeniyle bir ödülü bence çoktan hak etmiştiniz :)

Tüm yetkililere teşekkürler.. güzel bi başlangıç oldu.ortamda güzeldi insanlarda:)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güle güle kullanın hocam, haıyrlı olsun :)

Çok güzel bir etkinlikti. Emeği geçen herkese teşekkürler

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederiz hocam. Bizler de sizlere geldiğiniz, katılımlarınızla bizleri onurlandırdığınız için ok teşekkür ederiz.

Bir miui buluşmasında daha eski dostlarla birlikte yeni miui severlerle tanıştık vesile olan emeği geçen miui Türkiye ekibine ve bu güzel buluşmaya sponsor olan cepport a teşekkür ederim bir dahaki buluşmada görüşmek ümidiyle

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir sonraki buluşmayı beklemeyelim Mehmet hocam, yılda bir özlüyoruz sizi :)

Çok güzel görünüyor. Bu sene daha kalabalık. Aile büyüyor.

Azerbaycan'da düzenleyin de bizde gelelim.

Mürvet hocamın bir azerbaycan etkinliği düzenlemesinin vakti bence geldi de geçiyor bile :D Bence siz ön ayak olun bir azerbaycan buluşması artık yapılsın bizler de elimizden gelen deteği sağlamaya çalışalım hocam.

1 numarayla sonradan gelen arkadaşa kaptırdım hediyeyi, Güle güle kullanır umarım.
Buluşma güzeldi yedik içtik sohbet ettik hoş arkadaşlarla güldük eğlendik.
En önemlisi bizlere bu anı yaşatan Forum yöneticilerimize ve Sponsoruna teşekkür ederim clap~~

Asıl bizler teşekür ederiz hocam sizler teşrif etmeseydiniz bu kadar keyifli olamazdı :)

çok güzel bir etkinlikti herkeze çok teşekürler

Rica ederiz hocam, seneye tekrar bekliyoruz mutlaka :)

Bitime yakın geldim yinede sohbet etme imkanım oldu bir daha ki sefere erkenden geleceğim. Herkese teşekkürler.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet hocam bir sonraki etkinlikte sizi daha erken bekliyoruz :)

Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel bir etkinlikti.

MI MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geldiğiniz ve etkinliğimizi renklendirdiğiniz için biz size teşekkür ederiz hocam :)

Öncelikle Sayın Yöneticilerimiz HiddeNKinG ,cantara ,chatin_62 ,Zenex Escobar1945 ,casibao , forumdan sevgili dostlarım Sayın KyhnVrgli41 ,abilgen73 ,tasamek ,aLLMeTaLLiCa,jokerinabisi ve Cepporttan Sayın Burak ve Seyit bey'ler ile şahsen tanışma şerefine nail olmaktan ve kısa da olsa, sohbet etmiş bulunmaktan büyük keyif aldım ve de mutlu oldum…çok kalabalık olduğundan başka tanışmak istediğim arkadaşlara maalesef sıra gelmeden, buluşma sona erdi...Hediye kazanan arkadaşlar, güle güle kullansınlar...en büyük Hediye ama benim oldu...yine ve yeniden görüşene kadar sağlıcakla kalın…Saygı ve Sevgilerimle

Yanlışınız var hocam... Sizinle yüz yüze tanışma şerefine erişerek en büyük hediye bizlerin oldu. :)

merhabalar
yönetici arkadaşlar isterler ise anasayfaya yada konunun ilk sayfasına ekleyebilirler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Çok teşekkürler hocam. İzninizle bu videoyu en.miui.com'da da paylaşmak istiyorum?

gelemedim ya. arkadaşlar aradı, acil edirne yapmam gerekti. Chatin_62 hocamız yine şovunu yaptı galiba :D

Aynen öyle oldu hocam fakat gözlerimiz hep sizi aradı, keşke siz de katılabilseydiniz...

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın tekrar. Özel mesajınızı çok geç gördüm. Size çıkmış olmasına zaten sevinmiştim ama mesajınızı okuduktan sonra mutluluğum bir kat daha arttı. Telefonunuzu umarım hep güzel günlerde kullanırsınız. :)

Benim gözüm de size çıkan kulaklıktaydı hocam :D Ama buluşma mekanına ilk gelen olmanız nedeniyle bir ödülü bence çoktan hak etmiştiniz :)

Rica ederiz hocam. Bizler de sizlere geldiğiniz, katılımlarınızla bizleri onurlandırdığınız için ok teşekkür ederiz.

Mürvet hocamın bir azerbaycan etkinliği düzenlemesinin vakti bence geldi de geçiyor bile :D Bence siz ön ayak olun bir azerbaycan buluşması artık yapılsın bizler de elimizden gelen deteği sağlamaya çalışalım hocam.

Asıl bizler teşekür ederiz hocam sizler teşrif etmeseydiniz bu kadar keyifli olamazdı :)

Geldiğiniz ve etkinliğimizi renklendirdiğiniz için biz size teşekkür ederiz hocam :)

Yanlışınız var hocam... Sizinle yüz yüze tanışma şerefine erişerek en büyük hediye bizlerin oldu. :)

Çok teşekkürler hocam. İzninizle bu videoyu en.miui.com'da da paylaşmak istiyorum?

Aynen öyle oldu hocam fakat gözlerimiz hep sizi aradı, keşke siz de katılabilseydiniz...

estağfurullah nedemek tabiki istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz video yu.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
dostlar ben forumda redmi note 4 global snapfragon işlemcili cihazın tam forum başlığını bulamadım.
bana linkini verebilecek varmı?
konuyu takip etmek istiyorum.

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
Bende oradaydım, çok güzel zaman geçirdik, tanıştık, kaynaştık ama şöyle bir problem var ben orada çoğu kişi ile tanıştım burada herkes bana yabancı kaldı yine kimin kim olduğunu bilmiyorum haha--

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
dostlar ben forumda redmi note 4 global snapfragon işlemcili cihazın tam forum başlığını bulamadım.
bana linkini verebilecek varmı?
konuyu takip etmek istiyorum.
Hangi kulaklığı kazandınız hocam, ses kalitesi nasıl, dışardan gelen sesleri duyabiliyor musunuz?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59

estağfurullah nedemek tabiki istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz video yu.

Merhaba videonun başında ilk çekilişi yapan ufak hediyeleri dağıtan ve sunum yapan Uşağım , mi de bakıyım diyen kişi kim acaba

Üst Alt