Diğer Driclor

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Gayet haklısınız. Ben de kalp kırmadan bunu belirtmek istedim. Fakat dikkatinizi çekerim, konu olarak açmadım ben onu, sohbet ettiğimiz ve gerçekten konunun çok dışında olan köşeye mesaj olarak yazdım :) derler miydi, derlerdi. Sorun yok ona da saygı duyarım ki burada da saygı duyuyorum. Sebeplerimi de çok mantıklı sıraladım.
Sohbet kosesine yazılsa da asla tepki vermezdim. Çünkü 1005 sayfalık uzun uzadıya sadece sohbet ettiğimiz başlık orası. Forumda ayrı bir konu açmak çok başka.
Arkadaşımızın bir sorunu varmış o da derman bulabilmek için konu açarak güzel bir soru sormuş, üslubu olsun konu yeri olsun gayet doğru. Zaten forumların amacı dertlere derman olmak, insanların başına her türlü olay gelebilir. Mesela sizin üzerinizden gidelim, siz iş başvurunuz hakkında görüşlerinizi belirtmiştiniz biz de destek çıkmıştık o zaman başka birisi de der ki bana ne kardeşim bu konudan der benim işim mi der. (Amacım sizi kötülemek değil mesela anlamında kullanıyorum , gayet iyi bir kişisiniz). Böyle yorumlar yazarak sadece kalp kırarız, forumların amacı kalpleri onarmak zaten. İyi geceler.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bitmiş mevzuyu siz canlandırıyorsunuz sürekli :)

Dopa

JS Developer
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi9t Pro
Meslek
Proje Mühendisi
Konular
12
Bence ikinizde birer sigara yakıp, bir fincan kahve ile götürün. :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Elbette bunun farkındayım. Fakat forum gereği insan bunu direkt 'bu ne ola ki, bir telefon markası mi, yazılım mi, işletim sistemi mi, birisi uygulama mi yazmış, projesi mi' diye düşünüyor.
Nasıl bir sağlık forumunda birisi gidip "telefonum brick oldu" diye konu dışı sohbet açar karşıdaki de "bu ne la?" derse, kusura bakmayın bir teknoloji forumunda da bu tarz konulara aynı tepkiyi verir. Sizle çoğu konuda aynı fikirde olduğum halde bu konuda fikir ayrılığı yaşıyoruz ama saygı duyarım hocam. Basım üstüne.
Siz de kendinizce haklısınız hocam, diyecek bir şeyim yok. :)

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Ey Driclor sen nelere kadirsin yanmamış sigaraları yakar, üstüne kahveler yaptırırsın :D

Edit: Kahve demişken gidem de A101 den aldığım keyf marka hazır türk kahvemi yapem :D

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular