Diğer Driclor

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Ayrıca ayıp bi şey değil anlattığı.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
"Konu dışı sohbet" forumundayız. Teknoloji/yazılıma dair pek bir şey beklemek saçma zaten.
Doğru diyorsunuz hocam "konu dışı sohbet" yeri var forumda. Ancak arkadaşın sorunu ile ilgili o kadar forumlar var ki. konu dışı sohbet yeri var diye herkes farklı hususlarda konu açsın ne diyelim.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Böyle bir bölüm ve hak varsa açsın nolmul ki. Ben burada hakaret, ayıp ya da ahlak dışı bir şey göremedim. Sadece başlık pek iyi değil.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Değil tabi ki. Asla söz konusu olamaz ki ben buna asla laf etmem. Sadece bundan yararlanabilecek ve sorununa daha ayrıntılı çözüm bulabilecek sağlık forumları var. Onlar dururken teknoloji forumunda böyle konuları okumak beni rahatsız eder. Ben bir kadın olarak yaşadığım sorunları kalkıp burada konu olarak açsam hoş olur mu? Benim sorunum beni ilgilendirir ve açacak olsam ona göre bir kaynak seçer orada anonim olarak sorarım. Ayıp, ahlak dışı bir şey olduğunu da yazmadım aksine sağlık konusuna asla bir şey denmez Allah şifasını versin dedim. Mesajımı dikkatli okuyunuz.

Ayrıca ayıp bi şey değil anlattığı.

Böyle bir bölüm ve hak varsa açsın nolmul ki. Ben burada hakaret, ayıp ya da ahlak dışı bir şey göremedim. Sadece başlık pek iyi değil.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
E demek ki bu formu kendine yakın hissediyor arkadaş. Sizleri sevmiş ki buraya yazmış.
Ayrıca bana bakmayın ben ortamı germeyi seven biriyim. :)

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Madem konu açılmış söyleyeyim. Deotak diye bir ürün var eczanelerde sizin bu sorununuza çözüm sunar ancak koltuk altı derisi için zararlı olduğuda söyleniyor bilemiyorum artık tıbbi yönden ne derece güvenilir olduğunu bir sorarsınız bilgi edinirsiniz olmazsa bence bir dermatoloji uzmanınada görünün derim hormonal bir sıkıntı çünkü sonuçta o yönlendirme yapsın daha iyi sonuçlar alınır diye düşünüyorum iyi forumlar.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Asla sözümüz yok hocam dediğim gibi naçizane ve şahsi görüşüm o kadar :))) Estağfurullah, açıklaması olmayan hiçbir şeyi dile getirmem. giggle~~ :$
E demek ki bu formu kendine yakın hissediyor arkadaş. Sizleri sevmiş ki buraya yazmış.
Ayrıca bana bakmayın ben ortamı germeyi seven biriyim. :)

Dopa

JS Developer
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi9t Pro
Meslek
Proje Mühendisi
Konular
12
Driclor ne demek diye merakimdan girdim girmez olaydım. Program falan zannettim.
Hocam burası bir yazılım/teknoloji forumu. Tamam bazı sorunlarımız olur, sıkıntılarımız olur. Sorununuz sağlık sağlık konusuna hiçbir şey denmez Allah en kısa zamanda şifasını versin ama konu dışı sohbet demek buraya koltuk altinizin terledigini hepimize duyurmak demek değil. Forumun siradan bir üyesi olmanın yanısıra forumda bulunan kadınları, küçükleri, diğer üyeleri de düşünmeniz gerekir. Konu açma şeklinizi beğenmedim. Bunu soracağınız forum burası değil.

Bende foruma sohbet amaçlı geliyorum :) Kod yazmaktan/görmekten midem bulanıyor artık.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Artık beyin bir süre sonra farklı şeylere yöneliyor Uğur hocam. Ama inanın sohbetten kastım farklı. Beni anladığınızı düşünüyorum ki biliyorum zaten :)
Bende foruma sohbet amaçlı geliyorum :) Kod yazmaktan/görmekten midem bulanıyor artık.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Arkadaşımızın bir sorunu varmış o da derman bulabilmek için konu açarak güzel bir soru sormuş, üslubu olsun konu yeri olsun gayet doğru. Zaten forumların amacı dertlere derman olmak, insanların başına her türlü olay gelebilir. Mesela sizin üzerinizden gidelim, siz iş başvurunuz hakkında görüşlerinizi belirtmiştiniz biz de destek çıkmıştık o zaman başka birisi de der ki bana ne kardeşim bu konudan der benim işim mi der. (Amacım sizi kötülemek değil mesela anlamında kullanıyorum , gayet iyi bir kişisiniz). Böyle yorumlar yazarak sadece kalp kırarız, forumların amacı kalpleri onarmak zaten. İyi geceler.

Üst Alt