Yardım Dpi değişikliği sonrası açılmayan telefon lütfen...

erdemw

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
redmi5plus
Konular
2
dpi ayarını değiştirdikten sonra telefon kapandı açılmıyor. reset atarsam düzelecek. ancak reset atarsam içindeki tüm bilgilerim silinecek. bu sebepden ötürü siz değerli bilgi sahibi üstadlarımdan yardım talep ediyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
dpi ayarını değiştirdikten sonra telefon kapandı açılmıyor. reset atarsam düzelecek. ancak reset atarsam içindeki tüm bilgilerim silinecek. bu sebepden ötürü siz değerli bilgi sahibi üstadlarımdan yardım talep ediyorum
Cihazda twrp varmıydı hocam ??? Eğer twrp varsa yedeklerinizi alabilirsiniz

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Tek konudan devam edin hocam. O ayarlar telefonu sıfırlamadan düzelmez. Twrpye erişebiliyorsanız verilerinizi almaya çalışın.

Oyla:

erdemw

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
redmi5plus
Konular
2
Son düzenleme:
Oyla:

KralAffetmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
mi8
Konular
0
Uzun uğraşlar sonucu bunun çözümünü buldum :) Gene sistemi sıfırlıyorsunuz ama farklı bir yöntemle resim msj arama kayıtları vs herşer duruyor :) Nasıl yaptığımı anlatırım ama ücret karşılığı başka birisi başka birisine yapar diye anlatmıyorum :)

Oyla:

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Uzun uğraşlar sonucu bunun çözümünü buldum :) Gene sistemi sıfırlıyorsunuz ama farklı bir yöntemle resim msj arama kayıtları vs herşer duruyor :) Nasıl yaptığımı anlatırım ama ücret karşılığı başka birisi başka birisine yapar diye anlatmıyorum :)
Kolayı var hocam forumda direkt konu olarak açın

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Herhangi bir bilgi paylaşmayacaksanız 3 senelik konuyu öne çıkartmanızın amacını sormak isterim. Burada insanlar genelde yardımcı olmak amaçlı paylaşım yapıyor, rastalgun hocamızın belirttiği gibi konu açarsanız insanlar aramada ulaşarak çözüm bulabilir ve belirttiğiniz yöntemin ücretli kullanılmasının bir nebze olsun önüne geçer. Ayrıca, iddia ettiğiniz çözüm sisteme müdahale edilmemiş her telefonda geçerli mi? BL kilidi açık veya recovery yüklü bir telefonda zaten yapılabilir hiçbir dosya silmeden.

Oyla:
Üst Alt