Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

lee-shore

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cumhur
Cihazım
mi band 3
Konular
6
Teşekkür ederim hocam. Şuan stock aosp kamera mevcut romda.. Aslında anx aklımda olan bir konu. Bazen eklemeyi düşünüyorum fakat hem yüklenmesinin kolay oluşu(magisk modülü ile hemen halledebiliyorsunuz) hemde rom boyutu fazladan artacağından dolayı tercih etmedim şu zamana kadar. Ve tabi dahil etmek de biraz daha karışık, çünkü magisk ile yüklenirken bile iki modül gerekiyor:D.. Belki fikrim değişebilir belli olmaz:) Yüklü gelen stok kamera zaten sadece olmuş olsun diye yani bi esprisi yokhaha--

Pil testi hiç yapmıyorum ben(cihazı ilk aldığım zamanlar takip ediyordum sadece:D), o konuda bir şey diyemeyeceğim, ama tatmin eder diye düşünüyorum genel olarak aosp romlarda.. Bahsettiğiniz %5 altı sorunu ise rom kaynaklı değil, kernel kaynaklı bir sorun. Varsayılan olarak stormv8 sürümü geliyor ve bu kernelde de bahsettiğiniz problem var. Storm v4 yüklerseniz sorun çözülüyor. Başka o sorunu yapmayan kernel var mı bilmiyorum test etmedim.. Ben uzun süredir dotos kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilginç hocam. Bi kaç kişiye daha sordum, onlarda da sorun yok. Gcam veya anx yükleyin
Anx ya da gcam nasıl kurabilirim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Anx ya da gcam nasıl kurabilirim
Hocam sanırım full gapps paketi kurdunuz. Ondan dolayı kamera uçuyormuş. Flame basic kurarsanız bir sorun olmaycaktır.. Yalnız anx varken kendi kamerasını kullanmak olmaz zaten

lee-shore

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cumhur
Cihazım
mi band 3
Konular
6
anx kurdum kamera olarak. herşey çok güzel oldu. rom akıyor resmen.
evet full gapps hocam sorunun nedeninin belli olmasına sevindim.
yardımlarınız için çok teşekkür ederim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
anx kurdum kamera olarak. herşey çok güzel oldu. rom akıyor resmen.
evet full gapps hocam sorunun nedeninin belli olmasına sevindim.
yardımlarınız için çok teşekkür ederim
Rica ederim

Teaqaria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Poco x3NFC
Konular
1
Mert hocam ufak bir sorun var.Dosya yöneticisi hariç başka yerden APK yükleyemiyorum.İlk başta sorun telegramda sanmıştım ama tarayıcı üzerinden bir APK yüklemeye çalışırken Tarayıcı bir anda çöktü.Sadece dosya yöneticisine girip indirdiğim APK yı bulup oradan yükleyebiliyorum.Çok büyük bir sorun değil ama bazı uygulamar ek paket indiriyor bunlar download klasöründe görünmüyor o yüzden uygulamayı güncelleyemiyorum

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Mert hocam ufak bir sorun var.Dosya yöneticisi hariç başka yerden APK yükleyemiyorum.İlk başta sorun telegramda sanmıştım ama tarayıcı üzerinden bir APK yüklemeye çalışırken Tarayıcı bir anda çöktü.Sadece dosya yöneticisine girip indirdiğim APK yı bulup oradan yükleyebiliyorum.Çok büyük bir sorun değil ama bazı uygulamar ek paket indiriyor bunlar download klasöründe görünmüyor o yüzden uygulamayı güncelleyemiyorum
Hangi gapps kullanıyorsunuz

Erhan5561

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
24
direk eu romun üstüne kursam olurmu

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
direk eu romun üstüne kursam olurmu
olur fakat format data yapmalısınız

Flame gapps basic versiyonu
ilk defa duydum hocam ilginç bir sorun. Birde dotos un kendi paket yükleyicisi ile baştan kurun. Flamegapps config ile google installer ı yüklemesini engelleyebilirsiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Teaqaria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Poco x3NFC
Konular
1
olur fakat format data yapmalısınız

ilk defa duydum hocam ilginç bir sorun. Birde dotos un kendi paket yükleyicisi ile baştan kurun. Flamegapps config ile google installer ı yüklemesini engelleyebilirsiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam son olarak OSS tabanlı romlar hariç hangi romu denesem Bluetooth kulaklık sesi çok az .Geliştirici seceneklerinde mutlak seste kapalı

Üst Alt