Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Selam bende dotosun lavender kullanıcısıyım rom gerçekten güzel kullanmanızı ve denemenizi öneririm.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Selam bende dotosun lavender kullanıcısıyım rom gerçekten güzel kullanmanızı ve denemenizi öneririm.
Ben de DotOS'un Gemini kullanıcısı olacağım inşallah. DotOS'u, kurmak isteyen herkese öneririm.
MertBeet hocam elinize salğık.

lee-shore

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cumhur
Cihazım
mi band 3
Konular
6
gerçekten çok ilginç tekrar denedm kamera uygulaması yok

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
gerçekten çok ilginç tekrar denedm kamera uygulaması yok
hangi romdan geçiş yapıyorsunuz , yüklediğiniz gapps paketi nedir? Sıfırdan temiz bir kurulum yapın.. Gün içinde rom üzerinde çalışıyorum, yeni şeyler ekliyorum, bazen günde bir iki defa temiz kurulum yaptığım oluyor, kamera her zaman vardı doğal olarak. Ufak bir problem olmalı sizin tarafınızda

lee-shore

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cumhur
Cihazım
mi band 3
Konular
6
eu romdan geçiş yapıyorum. gapps paketi de flamegapps

tektonik1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
01/06 Güncelleme..

Hareketle Gezinme bölümüne ek ayarlar eklendi :
- Dead-Zone
- Uzunluk
- Kalınlık

• Bildirim Paneli Saat Tasarımı yenilendi
  • Parlaklık çubuğunun altında ki çizgi kaldırıldı
  • Telefon uygulamasının varsayılan olarak seçili olmaması sorunu çözüldü
  • PocoParts a USB Hızlı Şarj özelliği eklendi
  • Bazı kullanıcıların yaşadığı, 120 hz de iken ekran kaydı alındığında SystemUI çökme sorunu çözüldü
  • Durum Çubuğunda Renkli Bildirim Simgeleri için Ayarlar / Ekran bölümüne özelleştirme eklendi
  • Ayarlarda ki kullanıcı profil resmi boyutu büyütüldü
Mert hocam öncelikle hayırlı olsun hem size hemde tüm Poco X3 NFC kullanıcılarına. Sormak istediğim konu sadece öğrenemek için soruyorum rom kurulumu sonrası direkt neden anxcamera gelmiyor. Evet belki bunu kullanıcılara bırakabilirsiniz. Kimi anxcamera sever kimisi gcam. Ama aosp romların üzerinde gelen kamera uygulaması çok kötü oluyor. 2x ya da 0.6x çalışmıyor mesela. DotOS da durum nedir acaba? Birde öğrenmek istediğim oyun oynamıyorum. Günlük kullanım internet, sosyal medya, wifi, mobil ağ için önerir misiniz? %5 altına batarya düşünce ses kesilme sorunu var mıdır bu romda? Batarya noktasında tatmin eder diyebilir misiniz? Birde son olarak bu DotOS romunu sizde kullanıyor musunuz? :) Teşekkürler.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Mert hocam öncelikle hayırlı olsun hem size hemde tüm Poco X3 NFC kullanıcılarına. Sormak istediğim konu sadece öğrenemek için soruyorum rom kurulumu sonrası direkt neden anxcamera gelmiyor. Evet belki bunu kullanıcılara bırakabilirsiniz. Kimi anxcamera sever kimisi gcam. Ama aosp romların üzerinde gelen kamera uygulaması çok kötü oluyor. 2x ya da 0.6x çalışmıyor mesela. DotOS da durum nedir acaba? Birde öğrenmek istediğim oyun oynamıyorum. Günlük kullanım internet, sosyal medya, wifi, mobil ağ için önerir misiniz? %5 altına batarya düşünce ses kesilme sorunu var mıdır bu romda? Batarya noktasında tatmin eder diyebilir misiniz? Birde son olarak bu DotOS romunu sizde kullanıyor musunuz? :) Teşekkürler.
Teşekkür ederim hocam. Şuan stock aosp kamera mevcut romda.. Aslında anx aklımda olan bir konu. Bazen eklemeyi düşünüyorum fakat hem yüklenmesinin kolay oluşu(magisk modülü ile hemen halledebiliyorsunuz) hemde rom boyutu fazladan artacağından dolayı tercih etmedim şu zamana kadar. Ve tabi dahil etmek de biraz daha karışık, çünkü magisk ile yüklenirken bile iki modül gerekiyor:D.. Belki fikrim değişebilir belli olmaz:) Yüklü gelen stok kamera zaten sadece olmuş olsun diye yani bi esprisi yokhaha--

Pil testi hiç yapmıyorum ben(cihazı ilk aldığım zamanlar takip ediyordum sadece:D), o konuda bir şey diyemeyeceğim, ama tatmin eder diye düşünüyorum genel olarak aosp romlarda.. Bahsettiğiniz %5 altı sorunu ise rom kaynaklı değil, kernel kaynaklı bir sorun. Varsayılan olarak stormv8 sürümü geliyor ve bu kernelde de bahsettiğiniz problem var. Storm v4 yüklerseniz sorun çözülüyor. Başka o sorunu yapmayan kernel var mı bilmiyorum test etmedim.. Ben uzun süredir dotos kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilginç hocam. Bi kaç kişiye daha sordum, onlarda da sorun yok. Gcam veya anx yükleyin

Son düzenleme:
Üst Alt