Mod Dolby Atmos+Viper4AndroidFX+JamesDSP Kurma [MIUI 10 Pie]

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Mi 8se miui 11 ,eu beta 9.10.10 da başarılı oldu. Hatta Dolby beklentilerimin üzerinde iyi çalışıyor.
Şayet miui 10 mii rom'daki gibi bir süre sorna kamera sapıtmazsa ,çok uzun süre bu mod ve romda kalırım.

Baran Sayhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Xiaomi mi8 ex
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhaba mi8 kullanıyorum bana miui 11 gelmedi ne zaman gelecek biliyor musunuz? Robot filan yapmadan ayarlar üzerinden indirmek istiyorum

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Evet bende aynı hatadan müzdarip durumdayım.. Ve tek çözüm stabil sürümün çıkmasını beklemek olacaktır

Geçici çözüm:
Önce sırasıyla Viper ve Dolby Digital Plus 6.5'i Magisk üzerinden yükleyip yeniden başlatıyoruz.
Sonra yine Magisk'ten Audio Modification Library yükleyip yeniden başlatıyoruz.
Ardından SELinuxModeChanger yüklüyoruz. Viper'ın çalışması için SELinuxModeChanger'dan Permissive'i seçiyoruz. Bu açıkken Google Camera çalışmıyor. Eğer Enforcing yapıp kapatırsak Google Camera çalışıyor.

Bonus: Dolby ile Google Camera beraber çalışıyor. Dolby'yi kapatmanıza gerek yok.

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Mi room betada dolby atmos acilmadan kapaniyor twrp den 6.5 flashli

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Mi room betada dolby atmos acilmadan kapaniyor twrp den 6.5 flashli
Reis söyleyeceklerimi sırasıyla yaparsan halledersin şimdi önce Dolby kur ve 6.4 Bytrabzonlu adında dosya var onu magisk ile yamaladim yeniden başlat sonra audio modification dosyasını magisk ile yamala yeniden başlat sonra resimdeki dosyayı DsUI_Cyan.rar indir bu dosya Dolby APK dosyasıdır günceldir kur Google a DsUI_Cyan.rar yazinca seni xda sitesine yonlendiricek oradan indirebilirsin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

APK yı en son kurduktan sonra Dolby sorunsuz çalışmaktadır ben bu şekilde kurdum programın açılmadan ana ekrana atması APK sürümü güncel olmadığı için özellikle 6.4 sürümünü kur bende 6.5 hata verdi (6.4 kur yeniden başlat , audio modification kur yeniden başlat , DsUI_Cyan.rar dosyasını indir içindeki apkyi kur ve Dolby e giriş yap

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-00-07-40-101_com.dolby.ds1appUI.jpg
    Screenshot_2019-11-08-00-07-40-101_com.dolby.ds1appUI.jpg
    388,6 KB · Görüntüleme: 30

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Reis söyleyeceklerimi sırasıyla yaparsan halledersin şimdi önce Dolby kur ve 6.4 Bytrabzonlu adında dosya var onu magisk ile yamaladim yeniden başlat sonra audio modification dosyasını magisk ile yamala yeniden başlat sonra resimdeki dosyayı DsUI_Cyan.rar indir bu dosya Dolby APK dosyasıdır günceldir kur Google a DsUI_Cyan.rar yazinca seni xda sitesine yonlendiricek oradan indirebilirsin

APK yı en son kurduktan sonra Dolby sorunsuz çalışmaktadır ben bu şekilde kurdum programın açılmadan ana ekrana atması APK sürümü güncel olmadığı için özellikle 6.4 sürümünü kur bende 6.5 hata verdi (6.4 kur yeniden başlat , audio modification kur yeniden başlat , DsUI_Cyan.rar dosyasını indir içindeki apkyi kur ve Dolby e giriş yap

Guzel cevabınız için tesekkur ederim deneyecegim ama sanki audio modifiyi kurunca tel acilmadiydi. Testten sonra dönüs yapacagim

Efendim dediklerinizi siralamaya gore yaptim sadece 6.4 bytrabzonlu dosyayi anlamadim ama gerisi siralama dogru velakin sonuc negatif

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-10-06-56-989_com.dolby.ds1appUI.jpg
    Screenshot_2019-11-08-10-06-56-989_com.dolby.ds1appUI.jpg
    186,5 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2019-11-08-10-07-01-367_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-08-10-07-01-367_com.miui.home.jpg
    134,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Üstad selinux mode changer işlemini uyguluyormusun? Merhaba ilk olarak onu kurmalısın? herşeyi kaldır magisk den telefonu yeniden başlat bu dosyayı indir bunu flashla
İlk olarak selinux mode changer apk yı indir sonra Magisk'ten yetki ver ve açılan uygulamada Permissive seçeneğine tıkla sonra sırasıyla diğer işlemleri uygula

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular