Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
eu beta kullanıyorsun sanırım şu anda nasıl pil ve performas olarak stabilden geçmeye değer mi ?
Her hafta degisiyor hocam. Genel olarak pil ve performansindan memnunum ben. Miroom ile kiyaslayinca cok daha performansli geldi bana. Stabil kullanmama sebebimde yenilikleri daha erken kullanmak.

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Hocam sizin diğer konunuzdaki Dolby ile kurunca ekstra ne gibi getirisi var. Birde aosp romdada çalışıyor sanırım en kısa zamanda mi9t havoc da deniyecem teşekkürler ;)

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Elinize ve emeğinize sağlık hocam :) Teşekkür ederim.

Mi 8

EU Beta v20.1.21
Magisk 20.4 & 7.5.1

Gayet stabil çalışıyor.
Rica ederim Hocam, sağolun. Geri dönüş için teşekkür ederim. Güle güle kullanmanız dileklerimle. :)

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu işlem telefonu garanti kapsamından çıkarır mı?
Bu modülleri yükleyebilmeniz için, cihazınızın BL açılması ve rootlanması gerekir. Bazı servisler, BL açmayı garanti kapsamından çıkardığını bazısı ise sorun olmadığını belirtiyor. Bu konuda, cihazınız hangi servisin garantisi altındaysa, onlardan bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Hocam sizin diğer konunuzdaki Dolby ile kurunca ekstra ne gibi getirisi var. Birde aosp romdada çalışıyor sanırım en kısa zamanda mi9t havoc da deniyecem teşekkürler ;)
Dolby Digital Plus ile birlikte etki olumlu yönde, daha iyi ve hissedilir derecede artıyor Hocam. HavocOS ile test edebildim, sorunsuz çalışıyor.
Bu arada cihazınız hayırlı olsun şimdiden Yes~~

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Bu modülleri yükleyebilmeniz için, cihazınızın BL açılması ve rootlanması gerekir. Bazı servisler, BL açmayı garanti kapsamından çıkardığını bazısı ise sorun olmadığını belirtiyor. Bu konuda, cihazınız hangi servisin garantisi altındaysa, onlardan bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Dolby Digital Plus ile birlikte etki olumlu yönde, daha iyi ve hissedilir derecede artıyor Hocam. HavocOS ile test edebildim, sorunsuz çalışıyor.
Bu arada cihazınız hayırlı olsun şimdiden Yes~~
Teşekkürler hocam ufak sıkıntılardan sonra cihaz sagsalim halloldu romlara devam ;)

termox002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhi
Cihazım
mi band
Konular
1
Mi 9T miroom 20.3.26 da durduruldu hatası alıyorum.yukarıda belirttiğiniz *SELinuxModeChanger'e root izni verip "permissie* işlemini nereden yapıyoruz yardımcı olabilecek var mı?

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Mi 9T miroom 20.3.26 da durduruldu hatası alıyorum.yukarıda belirttiğiniz *SELinuxModeChanger'e root izni verip "permissie* işlemini nereden yapıyoruz yardımcı olabilecek var mı?
Hocam modülleri kaldırın telefonu yeniden başlatın. Konunun ilk mesajında paylaşılan apk dosyasını ( ) indirin ve telefonun içine atın. Dosya yöneticisi üzerinden yükleyin. Yükledikten sonra uygulamayı açın ve "permissie" seçin. Bunu yaptıktan sonra magisk üzerinden tekrar anlatılan şekilde modülü kurun. Kolay gelsin umarım olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt