Yardım Dokunmatik sorunu,artık cidden sıkıldım!

Rzkzl28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0 Kararlı
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum redmi 5 plus.Telefonu temmuz 2018 civari aldim.ilkzamanlar pubg oynarken cok cok nadir joistigi algilamiyordu onemsemiyordum bu sanki zamanla artti yavas yavas ekran koruyucum yoktu taktirdim yine aynisi suan pung veya baska bi oyuna girsem 20sn de bir dokunmatik gidiyor gec geliyor ekrani kilitleyip siliyorum refleks oldu(baslarda el terlemesinden saniyordum)ama hala ayni oyun oynarken daha cok kullanildigi icin daha cok sorun oluyor ama suan bile bazi harfleri basmiyor bekliyorum algilamasini.baska bi arakadasda acmis boyle bi konu ama cozumu bulamadim ve gecen yildi guncelleme falan diyordu telefonu ben garantiye mi vermeliyim ne yapmaliyim

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Çözümü yok. Garantiye göndermenizi tavsiye ederim

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yazılımsal bir sorundur umarım, telefonu sıfırlayın baktınız olmadı garantiye göndermek isterseniz gönderin.. Telefonu sıfırlayınca herşey silineceği için, yedek almak isterseniz alabilirsiniz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Nasil gonderiyoruz teknosadan almistim bir bilgim yok.Xoami çin mali garantiye olmaz diyenleri duydum bitek

- Bunu diyen adam hayatında haber,tv,gazete izlememis okumamis , ilk okul bile okumamistir herhalde hocam. Huwaei CİN MALİ , XAOİMİ CİN MALİ. Biri dunyada 2. Digeri 4.telefon ureticisi yahu.

Neyse hocam siz kutu-fatura-telefon ile gidip Teknosaya birakin cihazi. Gerisini onlar halleder. İslem bu kadar :)

Oyla:

Rzkzl28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Tamam teşekkürler.