Yardım Direnç kayıtlı xiaomi 13 otomatik güncelleme alır mı?

nickfury27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.9.0
Telefon Modeli
Xiaomi 13
Bootloader Kilidi
Kapalı
Ahmet mardinden global rom yüklü çin cihazı alıp direnç kaydı yaptırdım. Bootloader kilitli. Onlara sorduğumda otomatik güncelleme alır dediler ama cihaz hala Ağustos çıkışlı 14.0.9.0 kullanıyor. Ayrıca güncelleme kısmında yeniliklere basınca şu şekilde bir uyarı veriyor "Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok. Oturum açmış olduğunuz hesabın gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun".

Cihaz güncelleme alır mı yoksa rom yüklemek mi gerekiyor?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-11-24 at 20.22.00_d77ca9f5.jpg
    WhatsApp Image 2023-11-24 at 20.22.00_d77ca9f5.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 31

nickfury27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
3
Son olarak peki rom yükleme sonrası bootloader kapatmak mümkün değil mi? Global rom yükleyip kapatmak mümkün değil mi?
Xiaomi eu ile mümkün değil, global rom ile olurmu bilmiyorum. Çin cihazı, global rom atıp kilitlersen brick olabilir.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Almıyor maalesef
arkadaşlar bende de mi 13 var daha direnç işlemi yapmadım direnç işlemi yapan arkadaşlar bilgi verir misiniz cihaz da bir sorun meydana geldi mi? tavsiye eder misiniz... ayrıca nerede yaptırdınız referaslı bir yer var mı?

Oyla:

tgyymk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
1
Xiaomi eu romunu attım güzel çalışıyor ama bootloader açınca bazı yüksek güvenlik gerektiren uygulamalar kullanılmıyor.
Merhaba hocam Bl kilidini açınca imei silindi mi? Global stabil rom kurmak sorun yaratırmı

Oyla:

Thekin1606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
Ahmet mardinden global rom yüklü çin cihazı alıp direnç kaydı yaptırdım. Bootloader kilitli. Onlara sorduğumda otomatik güncelleme alır dediler ama cihaz hala Ağustos çıkışlı 14.0.9.0 kullanıyor. Ayrıca güncelleme kısmında yeniliklere basınca şu şekilde bir uyarı veriyor "Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok. Oturum açmış olduğunuz hesabın gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun".

Cihaz güncelleme alır mı yoksa rom yüklemek mi gerekiyor?
Hocam sorunu halledebildiniz mi, halletiyseniz nasıl hallettiniz benzer sorunu yaşıyorum da

Oyla:
Üst Alt