Soru Developer rom 7.5.25

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
Merhaba arkadaşlar mı 5s plus için developer global rom 7.5.25 kullanan var mı bu romun eksiklerini söyleyebilir mi lütfen bir de bu romu kurmak istesem şu an global kararlı sürüm kullanıyorum güncelleme kısmına dosyayı indirip atsam ve o şekilde yüklesem bir sorun olur mu?

kajmer_1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
operatör
Konular
1
Evet dediğin şekilde oluyor ama twrp yada mi flasla temiz kurulum yapılmasıni daha çok tavsiye ediyoruz.

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
Teşekkür ederim dostum peki bu developer sürüm haftalık güncelleme alan sürüm mü? Bir de bildiğim kadarıyla bu sürüm Android 7 ile geliyor değil mi bilginiz var mı bu konuda?

Oyla:

kajmer_1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
operatör
Konular
1
Betada 6.0.1 sürümü var şuan bı parantez açayım bidaha stabile dönmek istediğinde bootloader kilidin açık olup twrp yada flaş uzerinden geçiş yapabilirsiniz ona göre göz önüne alin

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
Peki çin romları hakkında ne düşünüyorsun dostum bir de tr dil seçeneği mevcut mu onlarda?

Oyla:

kajmer_1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
operatör
Konular
1
çin romunuda denedim çinin 3 farklı dili ile ingilizce var google play yok çin servisleri felan var bulaşma hiç yani beta iyi şuan bende aynı sürümü kullanıyom parmak izi felan 2 tık ötede hızlı okuyor

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Peki çin romları hakkında ne düşünüyorsun dostum bir de tr dil seçeneği mevcut mu onlarda?
çin romunda çin dili ve ingilizce dil mevcut google servisleri yoktur.kararlı romdan beta roma geçecekseniz bootloader kilidi açıksa yedeğinizi alıp mi flash ile flash all seçeneğini seçerek temiz kurulum yapın.MI5s plus için 7.0 güncellemesi mevcut değil şaun.

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
çin romunuda denedim çinin 3 farklı dili ile ingilizce var google play yok çin servisleri felan var bulaşma hiç yani beta iyi şuan bende aynı sürümü kullanıyom parmak izi felan 2 tık ötede hızlı okuyor
Bu dediğiniz developer global rom değil mi yani şuan kullandığınız?

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
çin romunda çin dili ve ingilizce dil mevcut google servisleri yoktur.kararlı romdan beta roma geçecekseniz bootloader kilidi açıksa yedeğinizi alıp mi flash ile flash all seçeneğini seçerek temiz kurulum yapın.MI5s plus için 7.0 güncellemesi mevcut değil şaun.
Çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi bi kurulum yapacağım mi cloud hesabını yedekleme için kullansam sıkıntı yaşar mıyım daha önce hiç kullanmadım güvenilir bi yedekleme olur mu mi cloud ?

Oyla:

frknkpn1051

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
4
Mi 5s plus global kararlı android nougat gelmeden biz böyle uğraşıp duracağız sanırım sürekli ben karalı global sürüm kullanıyorum ama memnun değilim o kadar açıkcası.

Oyla:
Üst Alt