Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup1349

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
45
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 5 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isteriz.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerinin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip DESTEK EKİBİ forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Merhaba adım Yakup 19 yaşındayım IBM'de sistem geliştirme ekibinde stajyerlik yaptım ve bu yaz itabari ile tam zamanlı ise başladım IBM serüvenin devam ediyor şuan yazılım geliştirme ekibine katkıda bulunuyorum
Forum dönecek olacaksa da iş yerinde ortalama 5 saatim boş geçiyor bu süreyi burada arkadaşlara katkıda bulunarak sürdürmek benim için daha iyi olacak Rom Yazılım ve kullanıcı desteği konusunda saygı değer Forum üyelerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üstadım şu şekilde söylemek isterim ki...
Konu başlığı ve içeriğinde metinsel ve görsel olarak eksik olan konular çok oluyor. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum. Fakat konuyu açan kişiye ulaşana kadar vakit geçiyor ve konuyu çoğu kişi görmüş oluyor. Bunun önüne geçmek içinde zaten cantara hocam ile de görüşmüştüm.
Örnek vermek gerekirse de; Örnek - v1 - Örnek - v2

Anlatabilmişimdir (:
Hocam sizde maalesef benim gibi KIL ve mükemmelliyetçisiniz...8=)haha--haha--
o dediğiniz güzel de, hayat bulması çok zor ve neredeyse imkansız....enerjimizi daha faydalı şeylere harcamalıyız bence....

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba ben Onur. 26 yaşındayım ve THY de kabin memuruyum. Teknolojinin mobil alanında her geçen gün kendime yeni bilgiler eklemeye çalışıyorum. Forumda bulunma amacım insanların telefonlarıyla yaşadıkları problemleri çözmeye çalışarak bir nebzede olsun sıkıntılarını gidermeye çalışmak ve telefonlarını verimli kullanmalarına destek olmak. Ayrıca her durumda tarafsız davranarak insanların birbirlerine düşürmeden yorum yapmaya özen gösteriyorum. Sizin vermiş olduğunuz bu etiketi alarak da insanlara daha etkili yardım edeceğimi düşünüyorum.

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Yakın zamanda hardbrick ettiğim bir cihaz var. Buradaki degerli yoneticilerimiz bu olayi unutana kadar, katılma isteği bile gönderemeyeceğim sanırım miuitürkiye ekibine :)))

ONEPLUS A6003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yakın zamanda hardbrick ettiğim bir cihaz var. Buradaki degerli yoneticilerimiz bu olayi unutana kadar, katılma isteği bile gönderemeyeceğim sanırım miuitürkiye ekibine :)))

ONEPLUS A6003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Burada ne unutmayan Çınar'lar olduğunu bir bilseniz8=)haha--haha--

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Merhabalar yüreği güzel insanlar (:
İsmim; Buğra Çağlar, yaşadığım şehir; Kayseri ve 21 yaşındayım...
Bayadır burada birbirimizle konuşuyor, tanışıyoruz diyebilirim. Ne diyeceğimi bilemiyorum heyecan yaptım biraz.
Bildiğim şey ise; aradığınız özellikler bende mevcut çok şükür. Ve yetkili olursam da forum içerisinde rahatsız olduğum konu düzenlerini tek tek düzenleyeceğim ve sizler sanat eserleri görmüş olacaksınız (seçim vaadi gibi oldu biraz).
Her şey Türkiye için, her şey Miui için...

Her şey gönlünüzce olsun (,​

Kayseri diyince telegramda portakalimsi kullanıcı adlı sen miydin :)

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Merhabalar Ben Hakan Mersinde yaşıyorum 29 yaşındayım evli bir çocuk babasıyım memurum.Genelde 2 saat boşluğum oluyor.Daha önce mi5 ve mi6 alıp kullandım Xiaomi olarak. Beni belki burada pek tanıyan yoktur ama Android dünyasında Sonyericsson dünyasında az çok tanıyan vardır.General Mobile forumlarında rom portlama işleriye rom düzenleme işleriyle baya uğraşmıştım pittech forumda ayrıca donanımhaber forumlarda. Orochi Mesut'u bilen benide az çok bilir burak buğra333 vs.Velhasıl android çıktığından beri root rom recovery herşeyle uğraştım.

Ayrıca php forum kurulumları joomla wordpress tabana sahip web siteleri kurarım ayarlarım vs. Okumadan alaylı bir şekilde kendimizi geliştirmeye çalıştık süper bilgili değilim ama herşeyi de denemiş başarmış biriyimdir.Sabaha kadar olsa sıkılmadan o sorunu çözmeye çalışırım,birçok konu hakkında bilgiye sahip birisiyim.Sadece bu cuma dan sonra yıllık izine çıkacağım yinede mobilden günde en kötü 1 saat aranızda olurum.Destek ekibi olsa da olmasa da elimden geldikçe yazmaya çalışıyorum yardım isteyen dostlara.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Başvuru işlemleri hangi tarafta :)

hoho

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
hoho
Cihazım
android
Konular
11
Burada yönetici arkadaşların hiç biri maaş almıyor. Burası fan sitesi. Yardım sitesi. Maaş alınıyor olsaydı resmi site olur, yardımların hepsi ücretli olurdu :)
Burası bilindiği gibi yardım sitesi. Yardım etmek için de kimsenin para talep etmesi mantıklı değil :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitede bir sürü reklam yayınlanıyor yıllık sunucu ve isim tescil giderleri çıkarıldığında kalan miktara ne oluyor ? Fan sitelerinin de gelirleri yönetim kadrosunda bulunan arkadaşlara paylaştırılabilir yanlısı bilgilendirme yapmayalım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt