Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Tüm destek verenlere, gönlü zengin eli becerikli arkadaşlara çoooook teşekkürler.
Bize de birşey düşerse bir PM yeter :))

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Destek ekibinin maaşı, sigortası,belli miktarda internet paketi (GB) yüklenmesi vs gibi ayrıcalıkları olacak mı ? Bunlar olmayacaksa o zaman başlığı "Destek ekibine gönüllü arkadaş arıyoruz" yazalım :)

Şimdi den ekibe katılan arkadaşlara Allah'tan sabır, internet bağlantılarına da kopmalar ve klavyelerine zeval vermesin...

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Destek ekibinin maaşı, sigortası,belli miktarda internet paketi (GB) yüklenmesi vs gibi ayrıcalıkları olacak mı ? Bunlar olmayacaksa o zaman başlığı "Destek ekibine gönüllü arkadaş arıyoruz" yazalım :)

Şimdi den ekibe katılan arkadaşlara Allah'tan sabır, internet bağlantılarına da kopmalar ve klavyelerine zeval vermesin...
Burada yönetici arkadaşların hiç biri maaş almıyor. Burası fan sitesi. Yardım sitesi. Maaş alınıyor olsaydı resmi site olur, yardımların hepsi ücretli olurdu :)
Burası bilindiği gibi yardım sitesi. Yardım etmek için de kimsenin para talep etmesi mantıklı değil :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Burada yönetici arkadaşların hiç biri maaş almıyor. Burası fan sitesi. Yardım sitesi. Maaş alınıyor olsaydı resmi site olur, yardımların hepsi ücretli olurdu :)
Burası bilindiği gibi yardım sitesi. Yardım etmek için de kimsenin para talep etmesi mantıklı değil :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Farkındayım....

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Full akbil + yemek :D

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhabalar yüreği güzel insanlar (:
İsmim; Buğra Çağlar, yaşadığım şehir; Kayseri ve 21 yaşındayım...
Bayadır burada birbirimizle konuşuyor, tanışıyoruz diyebilirim. Ne diyeceğimi bilemiyorum heyecan yaptım biraz.
Bildiğim şey ise; aradığınız özellikler bende mevcut çok şükür. Ve yetkili olursam da forum içerisinde rahatsız olduğum konu düzenlerini tek tek düzenleyeceğim ve sizler sanat eserleri görmüş olacaksınız (seçim vaadi gibi oldu biraz).
Her şey Türkiye için, her şey Miui için...

Her şey gönlünüzce olsun (,​
Valla açık söylemek gerekirse, bende heyecan yaptım şimdi....seçim vaatlerinizi açarmısınız lütfen, rahatsız olduğunuz konu düzenlerini merak ettim açıkcası...teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Valla açık söylemek gerekirse, bende heyecan yaptım şimdi....seçim vaatlerinizi açarmısınız lütfen, rahatsız olduğunuz konu düzenlerini merak ettim açıkcası...teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Üstadım şu şekilde söylemek isterim ki...
Konu başlığı ve içeriğinde metinsel ve görsel olarak eksik olan konular çok oluyor. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum. Fakat konuyu açan kişiye ulaşana kadar vakit geçiyor ve konuyu çoğu kişi görmüş oluyor. Bunun önüne geçmek içinde zaten cantara hocam ile de görüşmüştüm.
Örnek vermek gerekirse de; Örnek - v1 - Örnek - v2

Anlatabilmişimdir (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt