Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba ben de aslında böyle bir konumda olmayı istiyorum uzun zamandır. Xiaomi'nin kendi forumunda da bazen yazıyorum. Maaş teklifiniz nedir? :D
Diğer - Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
[doublepost=1522266117,1522266056][/doublepost]
Yaştan kaybediyoruz anasını satim
Akıl yaşta değil, baştadır...

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
tam olarak beni arıyorsun abi ama kandıramazsın :D şaka maka şu ogame derdini bırakırsam yakında inş. yönetici olarak olmasada yine destek olurum her türlü normalde elime aldığım her cihaza çeştli rehberler yayınlardım ama uzun zamandır bıraktı bu işleri:) miui cihazları alıp direk kullanmak biraz sorun teşkil diyor bu yüzden bazı modifikasyonlar yapmak lazım bunlarıda usta kişilerin araştırıp rehber olarak sunması lazım gerçek bilgi ve tecrübeye sahip insanların yapması daha eksiksiz ve profesyonel konular çıkmasına imkan tanır

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Diğer - Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

[doublepost=1522266117,1522266056][/doublepost]
Akıl yaşta değil, baştadır...

O zaman bende bir başvuru yapayım

Öğrenciyim sonra elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum günün belli saatlerinde giriyorum foruma Symbian dan beri Nokia kullanmaya başladım Windows 10 Mobile de noktalandım Lumia 930 ile sonra Huawei P8 Lite Şimdide Xiaomi Mi5 Prime az buçuk bilgim var mobil de flash rom vs vs

Edit: birde foruma Chrome den girince mobil de klavye çoğu kez sapıtıyor nedendir acaba?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Maaş işin espirisi de ben zaten hergün forumda konulara cevap yazıyorum, yardımcı oluyorum insanlara. Tek eksiğimiz rütbe. Ciddi şekilde ilgileniyorum yani :)
Bu şekilde devam edin, rütbe illaki şart değil, takipteyim

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
merhabalar yaklaşık toplam 300 adet android ios windows mobil kullandım bunların bana katyığı tek değer markaların tutumları ve teknolojinin nekadar hızlı ilerliyor oluşunu görmek oldu root rom yükleme recovery gibi birçok yazılımsal işlerede bulaştım yanlız bunlar sadan soldan toplama bilgilerle oldu diğer kriterler beni aşıyor bukadar boş vaktim yok kısa zamanlarda ziyaret edebiliyorum ve xiaomide kalacağımda kesin değil bu şekilde de elimden geldiğince arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım çalışıyorum
teşekkür ederim

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Biz zaten hep buralardayız üstad "50 yi aşanlar olarak değil mi?" giggle~~ Herkese iyi çalışmalar.
Ben şahsen amatör Androidçiyim, bir yandan bilmediği öğrenir bir yandan da affetmem bildiğimi de saklamam yazarım. Hatam olursa düzeltirsiniz. Hepsi bu. Yani buralardayız üstad.
Ama açıkçası ben sitemimi de belirtmeden geçemiyeceğim.
Bizim RMN3 pro eski cihazlardan diye Mİ TR romda sonraya bırakıldığımızdan dolayı da :@ Bunu da saklarsam çatlardım.
Yani bu tür durumlara da biraz hassasiyet gösterilse.
Hep yeni cihazlara yönelinmesin Rom portlamada.
Bi sizden bi bizden da! olması daha etik olurduhi~~ eski ve yeni olarak. Zaten buda son serzenişim kimse kırılmaz umarım!clap~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Biz zaten hep buralardayız üstad "50 yi aşanlar olarak değil mi?" giggle~~ Herkese iyi çalışmalar.
Ben şahsen amatör Androidçiyim, bir yandan bilmediği öğrenir bir yandan da affetmem bildiğimi de saklamam yazarım. Hatam olursa düzeltirsiniz. Hepsi bu. Yani buralardayız üstad.
Ama açıkçası ben sitemimi de belirtmeden geçemiyeceğim.
Bizim RMN3 pro eski cihazlardan diye Mİ TR romda sonraya bırakıldığımızdan dolayı da :@ Bunu da saklarsam çatlardım.
Yani bu tür durumlara da biraz hassasiyet gösterilse.
Hep yeni cihazlara yönelinmesin Rom portlamada.
Bi sizden bi bizden da! olması daha etik olurduhi~~ eski ve yeni olarak. Zaten buda son serzenişim kimse kırılmaz umarım!clap~~
Hocam serzenişinizi bence geliştiricilere yapmalısınız, ancak şunu da peşin bilmenizi isterim, bu iş hiç de sanıldığı kadar kolay değil, ben şahsen Sayın Escobar1945 hocamdan biliyorum...cihaz elinde yok ve kendisi ile bir kaç kez sabahladık romu en sorunsuz hale getirebilmek için.... Bana artık senin romunla uğraşamam derse de, anlayış gösteririm

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Hocam serzenişinizi bence geliştiricilere yapmalısınız, ancak şunu da peşin bilmenizi isterim, bu iş hiç de sanıldığı kadar kolay değil, ben şahsen Sayın Escobar1945 hocamdan biliyorum...cihaz elinde yok ve kendisi ile bir kaç kez sabahladık romu en sorunsuz hale getirebilmek için.... Bana artık senin romunla uğraşamam derse de, anlayış gösteririm

Eyvallah üstad! Herkese selam ve teşekkürle paylaşıma devamclap~~

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Yardım gerekliyse buradayım hocam az çok tanıyorsundur beni ,saat 16 ya kadar çok aktif olamasam da 16' dan sonra oldukça yardımcı olurum. Kolay Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt